Durex prezervatyvai

Durex prezervatyvai vilioja kokybe bei įvairove

Durex prezervatyvaiPrezervatyvai – tabu prekė, neretai priverčianti ją perkančiuosius raudonuoti prie kasos. Žinoma, kai kurie drovuoliai yra atradę tikrą išsigelbėjimą – internetinę prekybą, kurioje prieinamas anonimiškas apsipirkimas, nesvarbu, ar Jums būtų 16-ika, ar kur kas daugiau metų. Tačiau sąmoningi žmonės suvokia, jog už kompleksus kur kas svarbiau saugumas nuo nepageidaujamo nėštumo ar venerinių ligų, kurį suteikti gali tik prezervatyvai. Durex prezervatyvai – vienas žinomiausias šių gaminių ženklas. Nors vaikytis garsių vardų kai kuriais atvejais yra kvaila, tačiau neretai tai byloja apie kokybę ir patikimumą.

Ką turėtų žinoti tikri prezervatyvų pirkimo ekspertai? Visų pirma, kaip ir kiekviena prekė, taip  ir pastarieji turi galiojimo laiką – ieškokite tai liudijančių užrašų ant pakuotės. Būtina nepamiršti, jog maksimaliai ilgą tinkamumo terminą žada tik rekomenduojamų laikymo sąlygų paisymas – dėl to geriau neapsipirkinėti neaiškiuose kioskeliuose, kur kokybė – ne pagrindinis prioritetas.

Dar vienas svarbus aspektas – prezervatyvai prezervatyvams nelygūs. Nors atrodytų, kad tai tėra tik gumos gabalas, tačiau tinkamas pasirinkimas garantuoja geresnę apsaugą bei malonesnius pojūčius. Durex prezervatyvai gali būti pritaikomi prie pačių įvairiausių poreikių.

Itin saugūs prezervatyvai. Kai kurie prezervatyvai yra šiek tiek storesni bei papildomai lubrikuoti, o tai užtikrina efektyvesnę apsaugą – mažesnė tikimybė, jog jie suplyš ar nusmuks. Rinkitės Durex Extra Safe ar Durex JLS.

Tinkami pagal individualius išmatavimus. Į prezervatyvus reikėtų žiūrėti kaip į rūbus – ir šis gaminys turi dydį. Nors varpos dažniausiai būna standartinės, tačiau galimi nukrypimai į vieną ar kitą pusę. Mažesnieji – Durex Close Fit, Durex Close Feel. „Gigantai“ – Durex Comfort XL.

Galintys prisidėti prie seksualinio gyvenimo paįvairinimo. Trūkstamo skonio bei kvapo priduoti gali Durex Select Flavous prezervatyvai. O Durex Pleasuremax ar Durex Intense Sensation su taškeliais bei ranteliais garantuoja dar didesnį malonumą.

Tinkamai pasirinkti Durex prezervatyvai gali išspręsti net ir kai kurias santykių problemas tarkime – seksualinį tarpusavio nesuderinamumą, kai aukščiausias pasitenkinimo jausmas parnerius aplanko nelaiku. Tokiu atveju rekomenduoja pasidomėti uždelsiančiąja Durex linija, pavyzdžiui – Durex Performa.

(Perskaityta per mėnesį: 113, iš jų šiandien: 1.)

About rasytojas