Laisvalaikis,  Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Sveikata

Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretesNorintys įsigyti elektronines cigaretes dažnai ieško apie jas informacijos internete, tačiau kaip bebūtų, bet ir apie šiuos produktus galite išgirsti gana nemalonių faktų. Būtina žinoti, kad pasakojimai apie elektroninių cigarečių žalą yra kuriami ne šiaip sau, o būtent todėl, kad žmonės vėl įprastų rūkyti eilinius tabako gaminius. El. cigarečių naudojimas yra kur kas mažiau kenksmingas nei kalbama, o ir apskritai – galime apžvelgti ir kitus šių cigarečių privalumus.

Rūkydamas tabako gaminius, žmogus smirdi – ko gero tai jau girdėjote ne kartą. Žinoma, kad nemalonus kvapas erzina aplinkinius, tačiau vienas esminių el. cigarečių privalumų yra tas, kad po rūkymo nelieka jokio cigarečių kvapo. Taip yra todėl, kad šie produktai neišskiria dūmų – viskas ką įtraukiate yra vandens garai. Būtent ši technologija leidžia mėgautis rūkymu ne tik nekenkiant sveikatai, bet ir neerzinant aplinkinių žmonių.

Kas liečia nemalonius kvapus, tai reikėtų žinoti ir tai, kad net ir namie rūkant elektronines cigaretes, kambariai nepasmirsta – galioja ta pati taisyklė, nes vandens garai nesikaupia, jie garuoja ir taip neleidžia susidaryti aitriems aromatams. Žinoma, jeigu rūkote kažkokiais skoniais pasižyminčias cigaretes, tai kvapas gali būti net gi malonus. Taip, elektroninės cigaretės gali būti rūkomos su specialiais skysčiais t.y. ne standartiniais, o įvairių aromatų.

Dėl rūkymo kai kurie žmonės kenčia nuo pageltusių dantų. Tabako gaminiai ne tik kenkia jūsų burnos ertmei, bet ir bjauroja jūsų šypseną. Rūkant el. cigaretes, šios problemos nebūna, nes jos neišskiria jokių toksinių medžiagų, kurie kenktų dantims bei dantenoms. Iš burnos taip pat nesklinda nemalonus kvapas.

Na neskaitant šių privalumų, elektronines cigaretes reikėtų laikyti kaip ne tik priemonėmis sumažinti išlaidas rūkalams, bet ir priemonėmis pagerinti sveikatą, nes kaip pradžioje teigėme – dauguma negatyvių straipsnių yra skirti su siekiu atbaidyti vartotojus nuo šių produktų, o tai į nauda išeis tik populiariausiems cigarečių gamintojams. Šios cigaretės tikrai nekenkia labiau nei tabako gaminiai, tuo labiau, kad šie produktai turi ir daugiau privalumų, kuriuos ir išvardinome aukščiau, tad apsispręsti ką rinktis tikrai turėtų būti paprasta.

 

(Perskaityta per mėnesį: 63, iš jų šiandien: 1.)