Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Elektroninės cigaretes: faktai ir mitai

elektronine cigarete smartVos tik nauja produkcija pasirodo mūsų rinkoje aplinkiniai iškart pradeda girti ir kritikuoti net tinkamai nesusipažinę su siūloma preke. Taip jau yra, kad žmonėms svarbu kalbėti ne visada įsigilinus, apie ką kalbama yra. Elektroninės cigaretės taip pat priklauso šiai sričiai. Informacijos apie jas internete yra labai daug subjektyvias nuomones rašo tie, kurie niekada nerūkė nei įprastų nei bando šias, kuri mitus ir faktus, kurie skatina žmones atsisakyti šių cigarečių. Lygiai taip pat išaukštinami ir kiti aspektai, kurie ne visada yra tiesa. Informacijos internete yra daug tačiau tuo pačiu didelį kiekį sudaro ir dezinformacija, kuri iškraipo faktus ir tuo pačiu apsunkina padėtį siekiant gauti tikrą informaciją ir susidaryti objektyvią nuomonę.

Elektroninės cigaretės apipintos begalia mitų ir faktų, kuriuos reikia atsirinkti plačiau susipažinus su šių el. cigarečių teikiama nauda, minusais ir mechanizmu apskritai.

 

MITAS. Elektroninės cigaretės visiškai nepadeda jums mesti rūkyti. Tai paprasčiausia savi apgaulė. Ar jos veiksmingos šiuo aspektu – gali atsakyti tik tie, kurie jas propaguoja su siekimu visiškai atsisakyti rūkymo. Įvertinus nuomones, kurios sklando internete išties galime teigti, kad elektroninės cigaretės padeda atsisakyti rūkymo. Tikrai nesakome, kad tai vyksta 100-u procentu, tačiau apskritai tai labai didelė galimybė. Taigi, siekiantiems atsisakyti įprastų cigarečių rekomenduojame jums elektronines.

FAKTAS. Elektroninės cigaretės yra daug sveikesnis pasirinkimas nei įprastos. Tai yra tiesa. Rūkydami elektronines jūs galite visiškai nevartoti nikotino. Taigi, tuo pačiu ir jūsų organizmas nepajus jokios žalos. Negalime sakyti, kad tai sveikas rūkymo būdas, tačiau tikrai ne toks kenksmingas.

MITAS. Elektroninė cigaretė gali sprogti burnoje. Tai vienas iš dažniausiai girdimų mitų, kuris siekia, kad žmonės nustotų jas rūkyti. Tai nėra tiesa. Paprasčiausiai el. cigaretės sprogti burnoje negali. Nepasikliaukite viskuo ką perskaitote internete.

FAKTAS. Elektroninės cigaretės yra pigesnis variantas. Tai yra tiesa, jas rūkyti yra išties pigiau. Jei jums aktuali jūsų piniginė – pasistenkite jos neliūdinti.

MITAS. Šioms cigaretėms naudojamas skystis yra labai pavojingas. Tai kur kas blogesnis variantas nei nikotinas. Juk nuolat akcentuojama, kad elektroninės cigaretės padeda atsisakyti rūkymo, kad jos ne tokios kenksmingos. Būtent tai ir yra tiesa… Jose naudojamas skystis tikrai jums nepagerins sveikatos, tačiau jis kur mažiau žalingas nei įprastose cigaretėse esantis nikotinas.

FAKTAS. El. cigaretes galima rūkyti beveik visur. Tai tiesa. Kadangi Lietuvos Respublika dar nėra visiškai apibendrinusi įstatymų susijusių su šiomis cigaretėmis, šiuo metu jomis mėgautis leidžiama net ir viešose vietose.

MITAS. Jau vaikai jomis mėgaujasi… Tai didelis mitas. Nepaisant to, kad mūsų valstybėje elektroninės cigaretės vis dar nėra apibrėžtos įstatymų, jų negali įsigyti nepilnamečiai asmenys. Supažindinkite savo vaiką, kad el. cigaretė nėra paprasčiausia saldainis, kurį galima kiekvienam turėti burnoje.

FAKTAS. Elektroninės cigaretės geriausias pasirinkimas kainos, kokybės bei sveikatos atžvilgiu įvertinus visus rūkymo būdus. Kaip geriausia tuo patikėti, susidaryti visų įmanomų rūkymo būdų pliusų ir minusų sąrašą: kaljana, cigaretė, cigarilė, marihuana, bongas, pypkė, cigaras ir t.t.

(Perskaityta per mėnesį: 231, iš jų šiandien: 1.)