Ne į temą,  Technologijos

Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretesKiekvienas žmogus, turintis žalingų įpročių, kaskart save smerkia ir svarsto kokiomis priemonėmis būtų geriausia bandyti to atsikratyti. Rūkymas yra vienas tų įpročių, kuris ne tik labai kenkia sveikatai, bet ir pridaro nemažų finansinių nuostolių. Šiuo metu vienas populiariausių sprendimų metant rūkyti yra bandymas naudoti elektronines cigaretes. Verta pastebėti – su šiomis cigaretėmis ne tik yra lengviau atsikratyti rūkymo, bet tai yra ir vienas geriausių sprendimų, siekiant sumažinti išlaidas tradicinėms cigaretėms.

Kalbant apie elektroninių cigarečių pirkimą, tai turite pastebėti, jog jų kainos yra svyruojančios – kai kurios vos kelias dešimtis litų kainuoja, o kitos net ir kelis šimtus. Tai yra įprasta – pačios pigiausios kainuoja itin mažai, tačiau jos nėra ilgalaikio naudojimo, tai paprasčiausiai yra bandomosios cigaretės. Kas liečia aukščiausias kainas, tai svarbu žioti, jog kuo jo brangesnės, tuo yra kokybiškesnės. Įprasta būtų mokėti 200 – 300lt už itin geros kokybės elektroninę cigaretę, tad jeigu pamatėte tokią kainą – neišsigąskite, nes tai būtų vienkartinis pirkinys, kurį naudotumėte ilgą laiką – tai daugkartinio naudojimo cigaretė.

Elektroninės cigaretės pasižymi tuo, jog jų dėka yra sumažinamos didžiulės išlaidos rūkymo metu. Tikriausiai jau esate suskaičiavę kiek pinigų išleidžiate įprastiems tabako gaminiams, todėl turite žinoti – naudojant elektronines cigaretes, jūs per mėnesį išleisite tik apie 20 – 30 litų tam tikrų skysčių įsigijimui. Tas skystis yra naudojamas būtent tam, jog iš jo, rūkymo metu, būtų sukuriami vandens garai, kuriuos ir trauksite vietoje įprastų dūmų. Taip, čia yra vandens garai, todėl tokių cigarečių naudojimas yra kur kas mažiau kenksmingas organizmui, o rūkant net ir kambaryje, nesklinda joks nemalonus kvapas.

Rūkydami elektronines cigaretes, jūs tikrai nesmirdėsite taip kaip rūkant įprastus tabako gaminius, nes čia galite rinktis net įvairių aromatų skysčius, kurie skleis malonų kvapą kiekvienai nosiai. Trumpai tariant, elektroninių cigarečių rūkymas taip pat pašalina ir kitas pasekmes – negeltonuoja dantys, o ir pirštai nenurūgsta ir netampa pageltę kaip, kad kiekvieno rūkaliaus.

Jeigu norite išvengti didelių išleidžiamų sumų įprastoms cigaretėms, tai bet kokiu atveju turėtumėte rinktis elektronines, nes tik su jomis galėsite išvengti visų šio žalingo įpročio pasekmių, kurios žinoma nėra itin malonios.

(Perskaityta per mėnesį: 620, iš jų šiandien: 1.)