raptor danga
Transportas

Kaip išsaugoti automobilio estetiką?

Patraukli transporto priemonė ne tik išlaiko savo vertę, tačiau taip pat su ja yra kur kas maniau kasdien įveikti atstumus. Natūralu, kad skiriant kuo daugiau dėmesio transporto priemonės priežiūrai – ji atrodys gražiau, net ir metų eigoje susidėvės labai minimaliai. Žinoma, reikia žinoti kaip tinkamai prižiūrėti automobilį ir tuo pačiu kur kreiptis pagalbos, kai atsiranda estetiniai defektai.

Raptor danga – pagalba Jūsų automobiliui

Technologijos labai dideliais žingsniais juda į priekį, tad natūralu, kad būtent inovacijoms siūlome skirti daugiau dėmesio, kadangi jos garantuoja ne tik estetiką, tačiau taip pat ir funkcionalumą. Viena tokių yra Raptor danga, kuri vadinama inovacija keičiančią požiūrį į auto priežiūrą. Tai yra speciali danga, kurios tikslas apsaugoti automobilį. Tiek nuo UV spindulių, tiek nuo kitų išorinių aplinkos dirgiklių, kurie jį veikia kasdien.

Danga yra labai tvirta, tad atliekama funkcija – ilgaamžė. Ji padengia transporto priemones purškimo metu, tad tolygiai pasiskirsto po visą paviršių. Tai apsauga ne tik nuo gamtos poveikio, tačiau taip pat ir subraižymų, trinties, žinoma, taip pat nuo rūdžių, kurios dažniausiai „kankina“ lauke laikomas transporto priemones, galiausiai drėgmės ir net temperatūrų pokyčių, kurie mūsų šalyje varijuoja nuo +30 iki-20. Natūralu, kad esant tokioms sąlygoms – papildomas dėmesys mašinai yra reikalingas net jeigu ji paprasčiausiai stovi, nėra eksploatuojama.

Tinka bet kokiai transporto priemonei?

Patikima Raptor danga yra puikus pasirinkimas net tik lengvosioms transporto priemonėms, tačiau taip pat ir sunkiasvorėms. Labai dažnai ja dengiami automobiliai, kurie važiuoja prasta danga, tai yra, visureigiai ir panašiai. Jeigu žvyrkelis yra kasdienis Jūsų kelias – tokiu atveju labai svarbu pasirūpinti, kad danga nekeltų pavojaus mašinos dugnui, slenksčiams bei kitoms dalims, pavyzdžiui, bamperiui.

Tiesa, papildoma danga, priežiūra rekomenduojama ir tokiu atveju, jeigu automobilis yra naudojamas tik geru keliu. Paprasčiausiai apsaugos niekada nebus per daug, o tai, kad ši danga tinka bet kokio tipo transporto priemonei – skatina pasidomėti galimybėmis plačiau.

Pagal poreikius galima rasti juodos arba bet kokios kitos spalvos tipo dangą, kuri derinama prie auto savininko poreikių. Tai yra Raptor Black, kuri dažniausiai naudojama apatinei auto daliai arba tonuojama Raptor Tintable, kuri parenkama pagal Jūsų transporto priemonės spalvą.

Kodėl automobilio spalva kinta?

Natūralu, kad net ir labai prižiūrimos transporto priemonės spalva kinta. Tai yra neišvengiama. Ypač tokiu atveju, kai automobilis yra eksploatuojamas blogais keliais. Žinoma, važiuojant prastais keliais taip pat galimas kėbulo subraižymas į akmenis, galiausiai, net ir paukščių išmatos, kuriose yra daug rūgšties – labai kenkia mašinos paviršiui, tad jo atnaujinimas – visiškai įprastas darbas.

Apsaugoti paviršius nuo bet kokio purvo, kuris taip pat daro įtaką – nebus paprasta. Geriau naudotis mašina laisvai, tačiau kai ji atrodo susidėvėjusią – paprasčiausiai ją atnaujinti su tinkamais dažais.

Galimybių kur kas daugiau?

Nors geros kokybės ir apsaugą suteikianti Raptor danga yra labai mėgstama, tačiau taip pat reikia nepamiršti ir „Plasti Dip“ galimybės, kurią dažniausiai renkasi norintys atnaujinti seną transporto priemonę labai greitai. Galiausiai, kai reikalingas tik tam tikros dalies defekto tvarkymas – galimas auto apklijavimas plėvele, kurį taip pat geriausia palikti specialistas.

Dėl labiausiai tinkamos Jūsų transporto priemonės atnaujinimo galimybės visada siūlome tartis su specialistais, kurie atlieka darbus. Įvertinama auto būklė bei savininko poreikiai pagal kuriuos siūloma ir geriausia opcija mašinos „atgaivinimui“.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)