Prezervatyvai internetu

Klaidos, kurių turėtumėte vengti, kai naudojate prezervatyvus

Prezervatyvai yra labai svarbi šiuolaikinė lytinių santykių dalis, todėl kaskart užsiimant seksu reikėtų nepamiršti ir šių efektyvių apsisaugojimo priemonių (žinoma, jei neplanuojamas šeimos pagausėjimas). Tiesą sakant, prezervatyvų naudojimas yra aktualus ne tik tuomet, kai dažnai keičiami sekso partneriai – tai taip pat svarbu ir tais atvejais, kai turime nuolatinį partnerį. Ir nors prezervatyvai gali suteikti labai didelę apsaugą lytinių santykių metu, nemaža dalis vartotojų juos naudoja netinkamai, tokiu būdu sumažindami jų teikiamą apsaugos lygį.

Netinkamas prezervatyvų laikymas. Daugelis vyrų yra pratę prezervatyvus su savimi nešiotis piniginėje. Tačiau, tai yra labai žalingas įprotis, kuris gali neigiamai paveikti prezervatyvus. Įprastai piniginės yra nešiojamos kelnių kišenėse. Tai reiškia, kad prezervatyvus nuolat veikia didelis karštis ir trintis. Todėl turėtumėte vengti tokios praktikos ir turimus prezervatyvus laikyti kambario temperatūroje, originalioje pakuotėje ir saugioje vietoje. Ką jau kalbėti apie tai, kad naudojamų prezervatyvų galiojimo laikas neturėtų būti pasibaigęs.

Netinkamas jų užmovimas. Užsidedant prezervatyvą tuomet, kai nėra pilnos erekcijos ar jį užmaunant priešinga puse, galima nulemti jo lengvesnį nuslydimą. Tai reiškia, kad prezervatyvą reikėtų užmauti tik esant pilnai erekcijai. Pačioje prezervatyvo viršūnėlėje esantis rezervuaras turėtų būti tuščias – jame negali būti oro. Be to, ši apsisaugojimo priemonė turi būti užmauta iki pat penio apačios, tokiu būdu sumažinant nuslydimo tikimybę.

Kelių prezervatyvų naudojimas vienu metu. Skamba keistai, tačiau pasitaiko atvejų, kai vyrai, norėdami pasiekti dar didesnį saugumą lytinių santykių metu, užmauna kelis prezervatyvus. Tačiau iš tiesų viskas yra priešingai. Nuolatinis trynimasis į vienas kitą gali pažeisti prezervatyvus, tokiu būdu didėjant tikimybei, kad jie suplyš.

Daugkartinis prezervatyvo naudojimas. Tai dažna vartotojų praktika, kurios reikėtų kaip įmanoma greičiau atsisakyti. Jei tai iki šiol darėte siekdami sutaupyti, galite neabejoti, kad to padaryti tikrai nepavyks. Daugkartinis to paties prezervatyvo naudojimas padidina tikimybę pastoti, ką jau kalbėti apie jo didesnę riziką suplyšti.

To paties prezervatyvo naudojimas skirtingiems partneriams. Jei vyras užsiima grupiniu seksu, jokiu būdu to paties prezervatyvo neturėtų naudoti su skirtingomis moterimis. Tai didina riziką pernešti įvairias lytiniu keliu plintančias ligas.

Kaip matote, yra daug aspektų, kuriuos reikėtų labai gerai įvertinti. Jei vartotojai kaskart atsižvelgtų į patarimus prezervatyvų naudojimui, tuomet jų teikiama apsauga dar labiau padidėtų. Taigi, prieš kiekvieną lytinį aktą įsitikinkite, kad su savimi turite kokybiškus, galiojančius ir nepažeistus prezervatyvus. Tuo tarpu, jei nemėgstate apsipirkinėti fizinėse parduotuvėse, jums gali pagelbėti prezervatyvai internetu. Tokiu atveju įsigyti norimas apsisaugojimo priemones galėsite visiškai konfidencialiai ir labai greitai. Be to, prezervatyvai internetu parduodami kur kas mažesnėmis kainomis, todėl tai taip pat yra labai puikus būdas, padedantis sutaupyti.

(Perskaityta per mėnesį: 45, iš jų šiandien: 1.)

About Objektyvas