Kodėl verta rinktis lubrikantus

LubrikantaiDaugelis žmonių naudoja įvairių rūšių lubrikantus, kadangi jų panaudojimo galimybės beveik neribotos. Nors priimta manyti, kad lubrikantai gali būti naudojami tik sprendžiant tam tikrus lytinius klausimus, kaip, pvz., vaginalinis sausumas, tačiau pastarosios priemonės ne tik gali, bet ir turėtų užimti kur kas svarbesnę vietą jūsų lytiniame gyvenime. Jos neturėtų būti naudojamos vien tik tada, kai be jų visai neįmanoma apsieiti.

Puikiai sukurtas ir idealios struktūros lubrikantas gali pagerinti ir sustiprinti seksualinį malonumą ir pojūčius, apversti aukštyn kojomis jausmą, kurį patiriame sekso metu, padidinti laiko tarpą, kurį galime užsiimti lovos malonumais, sumažinti naudojamo prezervatyvo plyšimo galimybę, padėti sprendžiant vaginalinio sausumo problemą ir, žinoma, pašalinti skausmą, kuris būna susijęs su minėta problema. Taipogi, šios priemonės suteikia daugiau malonumo užsiimant specifiniais lytiniais aktais, tokiais kaip – sekso žaisliukų naudojimas ar analinė sueitis.

Suprantama, kad gali būti gana sunku išsirinkti sau tinkamiausią produktą. Kadangi lubrikantai yra kuriami tam, kad patenkintų kuo didesnio žmonių skaičiaus poreikius, jų rūšių yra daugybė. Be abejo, specializuotose parduotuvėse galite rasti bene visų tipų lubrikantus, o nepavykstant pasirinkti geriausiai tinkančio, galima kreiptis konsultacijos į pardavėjus. Tačiau ne kiekvienas mėgsta šia tema kalbėti su pašaliniais, todėl visada yra pravartu žinoti šiek tiek daugiau informacijos apie šias lytinį gyvenimą gerinančias priemones.

Taigi, vandens arba silikono pagrindu pagaminti lubrikantai gali būti naudojami kartu su prezervatyvais. Žinoma, jie turi tam tikrų skirtumų. Pavyzdžiui, vandens pagrindu sukurtos priemonės nusiplauna kur kas paprasčiau nei silikoniniai preparatai. Taip pat, jų galima rasti kur kas dažniau bet kurioje parduotuvėje ir dažniausiai jie yra pigesni. Tuo tarpu, silikoninės priemonės niekada neišdžiūna ir neišgaruoja. Jos neįsigeria į odą. Norint nuplauti, reikia pasinaudoti muilu ir vandeniu. Silikoniniu pagrindu gaminamos priemonės kainuoja daugiau, bet jų išeiga yra kur kas mažesnė.

Daugeliu atvejų, tirštesnės konsistencijos priemonės labiau tinka analiniams lytiniams aktams arba naudojant sekso žaisliukus, kadangi sustiprina jų suteikiamą komforto pojūtį. Kai lubrikantas yra naudojamas vaginaliniam lytiniam aktui, jo konsistencija priklauso tik nuo vartotojo asmeninių reikalavimų ir poreikių. Jei lubrikantai yra naudojami masturbacijai, tuomet reikėtų pasidairyti aliejaus pagrindu sukurtų produktų, nes pastarieji išlieka slidūs kur kas ilgiau (tačiau jų nereikėtų naudoti kartu su prezervatyvais ar vaginalinio sekso metu).

Taip pat galima maišyti silikoninį lubrikantą su vandens pagrindo lubrikantu tam, kad būtų pasiekta tirštesnė ir ilgiau išsilaikanti konsistencija. Visos šios priemonės yra gaminamos iš skirtingų ingredientų, todėl, kaip ir bet kuris kitas produktas, naudojamas ant žmogaus kūno, kai kuriems žmonėms gali sukelti alerginę reakciją. Kad taip nenutiktų, renkantis lubrikantus, visuomet atidžiai peržiūrėkite jų sudėtį ir išsiaiškinkite, ar juose nėra jums alergenų, o tada jau drąsiai rinkitės šį puikų produktą ir mėgaukitės juo.

(Perskaityta per mėnesį: 23, iš jų šiandien: 1.)

About Objektyvas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *