Finansai

Nepriklausomas energijos tiekėjas UAB „Inregnum“ plečia vadovų gretas

Šią savaitę prie „Inregnum“, elektros energijos ir dujų tiekėjo, prisijungė ilgametę patirtį skirtingose verslo srityse sukaupusi Lina Paulauskė, kuri užims vykdomosios direktorės pareigas. Anksčiau L. Paulauskė dirbo UAB koncerne „Achemos grupė“ ir buvo atsakinga už investicijų ir pirkimų sritis.

„Esame spartaus augimo kelyje, turime tikslus optimizuoti ir automatizuoti verslo procesus, auginti darbuotojų gretas, įvesti naujas paslaugas ir toliau sėkmingai didinti lojalių klientų skaičių, suteikiant kokybišką aptarnavimą kiekvienam jų. Atitinkamai, norint įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ieškojome veržlaus ir energingo žmogaus su įvairialype patirtimi versle. Džiaugiuosi, kad prie mūsų prisijungė Lina ir tikiu, kad kartu mes pasieksime puikius rezultatus.“ – sako UAB „Inregnum“ generalinis direktorius Linas Pečiulaitis.

„Daugelį metų vadovauju skirtingiems verslo padaliniams nekilnojamojo turto, IT paslaugų, gamybos srityse. Pastaruoju metu dirbau verslo grupės, vienijančios per 50 bendrovių Lietuvoje ir užsienyje, valdančiojoje kompanijoje. Mėgstu iššūkius, pokyčiuose matau naujas galimybes, nuolat atnaujinu žinias darbinėse temose ir siekiu geriausių rezultatų. Smagu prisijungti prie augančio verslo ir turėti galimybę plačiai panaudoti sukauptas žinias. – pastebi „Inregnum“ vykdomoji direktorė Lina Paulauskė. – Vykstantis elektros energijos prekybos rinkos liberalizavimas įgalina plėsti paslaugų krepšelį ir sparčiai augant naujų klientų skaičiui, išlaikyti nepriekaištingą klientų aptarnavimo kokybę.“

UAB „Inregnum“ – nepriklausomas elektros energijos, žalios energijos ir gamtinių dujų tiekėjas, lietuviško kapitalo privačios verslo grupės, veikiančios energetikos, logistikos, verslo konsultacijų ir mokymų srityse, dalis.

Pranešimą paskelbė: Indrė Povilauskaitė, Inregnum, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 272, iš jų šiandien: 1.)