Finansai,  Laisvalaikis,  Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Technologijos

Pokerio kombinacijos sunkiai yra analizuojamos

pokerio kombinacijosŽaidžiant pokerį, naujokams sunku suprasti kokios pokerio kombinacijos tam tikrų padalinimų metu yra laikomos geriausiomis bei labiausiai įmanomomis. Pirmiausia, jeigu jūs lankote kažkokius tai kursus, jų metu dažnai yra akcentuojama, kad ne visada reikia žaisti. Tai reiškia, kad ne kiekvieną padalinimą turite lošti. Juk ir žymiausiuose turnyruose profesionalai nežaidžia kiekvieno padalinimo su visokiomis kortomis. Reikia kruopščiai valdyti savo turimą žetonų kiekį ir jo neeikvoti nesąmoningoms kortų kombinacijoms. Aišku, kartais galbūt susikrimsite, jog nežaidėte, tačiau taip dažniausiai elgtųsi kiekvienas. Čia ir apžvelgiame kaip reikėtų bent jau minimaliai suprasti priešininko kortas.

Jeigu žaidžiate vos trumpą laiką, turite žinoti, kad yra tokių kombinacijų, su kuriomis įprastai nėra žaidžiama vien dėl tikimybių teorijos. Pavyzdžiui, gaunant po dvi kortas, retai kada yra žaidžiama su tokiomis, kurios būtų nutolusios viena nuo kitos pagal skaičių seką. Pavyzdžiui, gaunant 7 ir 2-akę, 9 ir 3-akę ir t.t. Aišku, situacija galbūt keistųsi ir norėtųsi surizikuoti, jeigu tokios kortos būtų gaunamos vienodos rūšies. Būtent su minėtomis kortomis nevalia žaisti – tai bereikalingas žetonų deginimas, o laimėjimo atvejis tikrai labai minimalus, tad čia siūloma pasverti riziką ir susilaikyti nuo neapgalvotų ėjimų.

Kalbant apie esmę, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad profesionalai ir šiek tiek pažengę dažniausiai žaidžia su tomis kortomis, kurios turi daugiau šansų laimėti ir su jomis nėra smarkiai deginami pinigai. Pavyzdžiui, dama ir 10, valetas ir 10-akė, karalius ir dama yra tos kortos, su kuriomis galite surizikuoti ir pažiūrėti flopą. Tai dažniausiai žaidžiamos rankos. Dabar pagalvokite, turint bent minėtas kortas, ir flope iškritus tokioms kortoms kaip skirtingų rūšių 5, 9, 3 jūs jau žinote, kad laimėti šansų beveik nėra, tačiau ar pagalvojote, kad neretai ir jūsų priešininkams nepavyksta laimėti dėl šios priežasties? Geriausia kas gali nutikti, tai tik žaidimas turint rankoje mažą porą ir surinkus tris vienodas kortas. Tai yra ne taip dažnai surenkama kortų kombinacija. Turite analizuoti žaidimo eigą – jeigu prieš flopą yra keliami statymai labai smarkiai, tai priešininkai flope tikisi pamatyti tūzus, karalius, damas ir t.t. Mažos kortos jiems turbūt negelbėja.

(Perskaityta per mėnesį: 82, iš jų šiandien: 1.)