Finansai,  Laisvalaikis,  Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai

Pokerio mokykla internete

Beveik kiekviena pokerio mokykla internete leidžia patobulinti savo pokerio įgūdžius – jų organizuojamų pamokų metu naujokai lengviau supranta žaidimo taisykles, greičiau sugeba tinkamai įvaldyti tam tikrus įgūdžius. Norintiems patobulinti savo žaidimo stilių, pirmiausia reikėtų bent jau preliminariai patiems pasimokyti elementarių taisyklių. Tai sutaupytų laiko. Jeigu norite visko mokytis iš jau pažengusių žaidėjų, tada turėtumėte ieškoti specialių kursų. Žinoma, jie nėra nemokami – kiekvienas naujokas turės mokėti pinigus už registraciją į tokius mokymus. Jie nenueis veltui jeigu visko mokysitės iš tų žaidėjų, kurie jau turi patirtį, tuo labiau, kad viskas priklausys nuo jūsų nusiteikimo.

Pokerio pamokoms tenka skirti nemažai laiko, o ypač daug jo skiriama pačioje pradžioje. Jeigu dar tik ruošiatės bandyti uždirbti pinigus iš šio žaidimo, jokiu būdu nereikėtų pulti žaisti jį be jokio pasiruošimo. Į pasiruošimą įeina ir pagrindinės pokerio taisyklės, ir strategijos elementai, ir psichologinis pasiruošimas. Jokiu būdu nereikėtų rizikuoti ir žaisti iš tikrų pinigų iškart – spėsite pinigus pralošti bet kada, todėl čia svarbu bent jau minimaliai pasidomėti kaip reikėtų žaisti, jog būtų patiriamas kuo mažesnis nuostolis. Pokeryje jokių lengvų žaidimų nebūna – čia renkasi įvairiausi žaidėjai, kurie ko gero pačioje pradžioje bus gerokai labiau pažengę nei jūs.

Norintys pasimokyti įprastų taisyklių tai gali padaryti ir be jokių registracijų į kursus – nemokamos pamokos, taisyklės ir kombinacijos yra aprašomos daugelyje svetainių. Jeigu norite patobulinti savo įgūdžius, tada taip – tai galite padaryti be jokio vargo. Jums reikės sumokėti mokestį į organizuojamus kursus, o tada teks tik mokytis iš pažengusių žaidėjų. Didžiulis privalumas yra tas, kad neretai kai kurie pokerio mokytojai patys moko kaip reikėtų atlikti tam tikrus ėjimus, todėl jie kartu dalyvauja uždaruose turnyruose ar kažkokiuose žaidimuose, kuriuose dalyvauja tik mokiniai. Tokiais atvejais galima mokytis atlikti ėjimus nepralošiant pinigų. Žinoma žaidimas vyksta iš tikrų pinigų, bet tokiais atvejais mokytojai juos grąžina jeigu pralošiate. Žinoma, ne visi mokytojai tokius kursus organizuoja, kai kurie tiesiog nerengia tokių žaidimų mokymuisi.

(Perskaityta per mėnesį: 64, iš jų šiandien: 1.)