Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pokerio namai: būdas praturtėti ar pralaimėti?

pokerio namaiKai kuriems žmonėms pokerio namai asocijuojasi su lengvais pinigais – toks būdas uždirbti nėra prieinamas kiekvienam žmogui. Paprasčiausiai, kiekvienas entuziastas turi suprasti tai, kad lengvų pinigų niekada nebus – tam reikia skirti daug laiko, darbo bei domėjimosi ir tik tokiu atveju bus lengviau uždirbti būtent iš pokerio žaidimo. Jokiu būdu nėra rekomenduojama pradėti žaisti pokerį jeigu tam nebus skirta laiko strategijų kūrimui bei įgūdžių tobulinimui, nes būtent tas nesidomėjimas dažniausiai priveda prie nesėkmių, kurių dėka yra prarandami visi turimi pinigai. Pokerio namai yra geras pajamų šaltinis tiems, kurie siekia būti profesionalais, o kaip jais tapti – kiekvienas atsakys skirtingai.

Pokerio namais dažniausiai yra laikomi virtualūs kambariai – juos žaisti yra lengviausia, nėra jokių apribojimų – čia niekas netikrina dokumentų ir nestovi už nugaros. Žinoma, įstatymai šį azartinį žaidimą draudžia žaisti nepilnamečiams, todėl labai svarbu, kad laikytumėtės visų teisės aktų, nes jūsų laimėjimai nesunkiai gali būti anuliuojami arba konfiskuojami tam tikrų institucijų

Grįžtant prie esmės, pokerio profesionalais nėra gimstama – jais riekia tapti. Turite skirti pakankamai laiko teorijos skaitymui, nes tik jos dėka galite suprasti kaip išvengti klaidų. Nemaža dalis pokerio mėgėjų apskirtai nesidomi niekuo – žaidžia pokerį nė negalvodami kaip viskas baigsis, o baigtis itin dažnai būna ne jų naudai. Tam yra reikalingas įvairių padalinimų analizavimas – sužaidus vieną turnyrą, būtina jį analizuoti t.y. peržiūrėti ką darėte neteisingai, pagalvoti koks sprendimas būtų priimtinesnis. Kitą vertus, jeigu tokių analizavimo metodų nelabai norite, tai jūsų kelias nebus itin ilgas pokerio istorijoje, nes pabrėžiama – net ir profesionalai atėjus laikui, analizuoja savo klaidas, tad ir jums yra rekomenduojama atlikti tokius pačius žingsnius.

Kitas būdas pagilinti žinias ir įgauti tam tikrų savybių – domėtis kitų žaidėjų pasiekimais ir sekti jų pavyzdžiais. Jie itin dažnai rašo virtualius dienoraščius internete ir moko kitus kaip reikėtų elgtis įvairiose situacijose, o tiksliau – tokiose, kokiose buvo jie patys. Būtinai sekite kitų žaidėjų naujienas – jos tikrai bus naudingos ir praturtins jūsų žinių bagažą.

Pokerio namai, o tiksliau – kambariai laukia jūsų išskiestomis rankomis, tačiau nesuklyskite – jie nėra pasiruošę atiduoti jums pinigus, tad dėl savo siekių tikrai teks kaip reikiant pakovoti.

(Perskaityta per mėnesį: 65, iš jų šiandien: 1.)