Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pokerio taisyklės ir strategija

Lietuvoje ne visi žmonės gauna dideles pajamas, todėl atsiranda naivuolių, kurie tiki, jog lažybos bei kiti azartiniai žaidimai gali padėti pagerinti finansinę situaciją. Žinoma, profesionalams nereikia sukti galvos – jie dažnai laimi dideles sumas, o kitiems apskritai – tai vienintelis pajamų šaltinis. Susigundę įvairiomis lažybomis, pirmiausia turėtų daug laiko ir pastangų skirti mokymuisi, nes be jo abejojama ar pavyks kažką pasiekti, tuo labiau kai kalba sukasi apie pinigus. Dažniausiai kai kurie žmonės renkasi internetinį pokerį, nes jiems tai atrodo lengviausias būdas gauti papildomų pajamų. Čia viskas priklauso ne nuo sėkmės, o būtent nuo įgūdžių bei patirties. Naujokams reikia pasidomėti kaip internete reikėtų žaisti šį žaidimą be didesnių nuostolių.

Pokerio taisyklės ir strategija yra bene labiausiai akcentuojamas niuansas, nes be to vargu ar kam yra pavykę stabiliai laimėti nemažas sumas. Žinoma, viskas priklauso nuo tikslų bei norimų laimėjimų. Tiesiog, kai kuriems pakanka iš pokerio per dieną uždirbti 50 eurų, o kitiems reikia kelių šimtų ar net tūkstančių. Naujokams reikėtų pradėti nuo mažų sumų ir palaipsniui kilti aukštyn. Tokiu būdu iškart nebus sudeginami visi pinigai. Tikėtina, kad pokerio naujokai vis tiek privalės patirti nuostolių, nes teks mokytis iš savo paties žaidimo. Tokiu būdu bus sudarinėjamos strategijos taisyklės ir t.t.

Pokeris internete gali būti žaidžiamas tiek iš mažų, tiek ir didelių sumų, bet nereikia pamiršti, kad kuo didesnes sumas jūs statysite, tuo didesnes sumas galite pralošti. Pamokoms geriausia pasitelkti nedidelius statymus ir žaidimo lygius. Po truputį reikėtų kelti savo limitus, o tai daryti geriausia būtų kylant ir jūsų valdomam bankui. Tai reiškia, kad jeigu jūsų turimas bankas nekyla, o laikosi vietoje, jums nėra rekomenduojama pereiti prie aukštesnių statymų lygių. Paprasčiausiai, jūs ir žemesniame dar nesate gerai įgudę. Jeigu jau viename lygyje jūs pastoviai laimite, tada galima galvoti ir apie šuolį aukštyn – kuo didesnes sumos, tuo didesnius laimėjimus gali pasiglemžti arba pralošti. Visada reikėtų judėti pirmyn po truputį.

(Perskaityta per mėnesį: 49, iš jų šiandien: 1.)