Finansai,  Laisvalaikis,  Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai

PokerTracker programos galimybės

Pokerio programa „PokerTracker“ yra skirta tiems, kurie nori pagreitinti savo žaidimo analizę bei žaidimo metu greičiau suskaičiuoti tikimybes. Ši programa leidžia paspartinti šiuos veiksmus, nes visa gaunama žaidimo informacija yra registruojama realiu laiku. Joks pokerio kambarys nedraudžia naudoti tokių programų – tai legalu įrankis, kuris leidžia visus reikalingiausius žingsnius atlikti neapkraunant galvos nereikalingomis mintimis. Tiesa, ne visos tokio tipo programos yra nemokamos – kai kurios programos turi ir apmokestintas versijas, kuriose yra papildomų naudingų funkcijų. Žaidimo strategijos tobulinimo metu tokia programinė įranga kaip reikiant praverčia – sutaupoma nemažai laiko.

Kas liečia pokerį, tai turbūt jau ir patys supratote, kad kalba eina apie internete žaidžiamą žaidimą. Gyvuose pokerio žaidimuose jokiu būdu nepavyks pasinaudoti tokiomis programomis – tai būtų tik laiko gaišimas, nes rankiniu būdu tektų registruoti visą informaciją. Gyvuose turnyruose jums jau reikėtų patiems viską skaičiuoti, todėl siūlytume neapsistoti ties šia programa – tobulinkite skaičiavimo įgūdžius ir patys, nes nežinia kada jų jums gali prireikti. Internetiniame žaidime visada viskas vyksta daug paprasčiau, nes čia neretai ir pačios kortų kombinacijos yra surašomos ekrane. Tai reiškia, kad kai kurie pokerio kambariai parašo kokią kortų kombinaciją jūs surenkate. Žinoma, tokia funkcija yra ne visuose pokerio kambariuose.

Žaidžiantys pokerį tam, kad laimėtų pinigų, dažniausiai kuria savo strategiją remdamiesi savo patirtimi ir jau sužaistais padalinimais. Tokia informacija yra reikalinga atliekant žaidimo analizę. Rankiniu būdu registruoti visą informaciją būtų per daug sudėtinga, todėl čia vėlgi – minėta programa padės viską atlikti tinkamai. Jokiu būdu nėra rekomenduojama žaisti pokerį be jokios strategijos ar bent jau savų taisyklių – jos padeda lengviau suprasti kada reikia trauktis, o kada rizikuoti. Pinigus jūs galite pralošti greitai, todėl čia ir svarbu tinkamai viską sustyguoti, jog iš turimų įgūdžių galėtumėte uždirbti kuo stabilesnę sumą.

Kiekvienu atveju reikia gerai apgalvoti kiekvieną ėjimą, o svarbiausia – būtina tinkamai įvaldyti ir psichologiją, nes tik jos dėka jūs galėsite reguliariai laimėti pinigų – tai jums padės tvardyti emocijas, kurios kiekvienam žaidėjui neretai pašlija.

(Perskaityta per mėnesį: 72, iš jų šiandien: 1.)