Prezervatyvai – kodėl juos būtina naudoti?

Didžioji dalis vyrų turi neigiamą nuomonę apie prezervatyvų naudojimą, argumentuodami tuo, kad jie mažina malonumą sekso metu. Tačiau gali būti, jog taip galvojate todėl, kad pakankamai nežinote apie prezervatyvų paskirtį arba paprasčiausiai išsirenkate netinkamą prekę, kuri nėra pritaikyta unikaliam jūsų kūnui. Šiame straipsnyje pasidalinsime informacija apie prezervatyvų naudojimą.

Turbūt dauguma jau nuo mokyklos laikų žino, jog prezervatyvai yra pats geriausias būdas apsisaugoti nuo lytiniu akto metu plintančių ligų ar neplanuoto nėštumo. Iš visų apsaugos priemonių prezervatyvai yra patikimiausi (teigiama, jog jie 98% užtikrina saugų lytinį aktą), dažniausiai pigiausi ir paprasčiausiai naudojami. Juos naudojant paprastai nekyla šalutinių sveikatos problemų, kas kartais nutinka moterims vartojant kontraceptines tabletes, kai išsiderina jų hormoninė veikla ar panašiai.

PrezervatyvaiToli gražu ne visi prezervatyvai yra vienodi. Šiandien galima rasti skirtingų dydžių, tipų, skonių bei kitų ypatybių prekes. Kiekvienas vyras (padedamas savo moters) išsirinks geriausią variantą, patenkinsiantį abiejų poreikius ir norus.

Kalbant apie prezervatyvų įsigijimą, rekomenduotina jų ieškoti patikimose vietose. Kadangi tai yra produktas, turintys sąlytį su itin jautriomis kūno vietomis, svarbu užtikrinti, kad jie būtų geriausios kokybės. Prezervatyvai gali būti nusipirkti tam specialiai skirtose parduotuvėse, kur ne tik rasite didžiulį asortimentą, bet ir galėsite pasikonsultuoti su specialistu, kuris padės išsirinkti tinkamiausią dydį ar tipą, skirtą jūsų kūnui. Taip pat, prezervatyvus rasite visose vaistinėse, prekybos centruose. Nepatariame jų pirkti pagal skelbimus internete, susiviliojus „naujove iš užsienio, suteiksiančia nepakartojamų pojūčių“. Taip ne tik sumažinsite malonumą, bet ir galite pakenkti tiek savo, tiek savo partnerės sveikatai.

Netinkamo dydžio pasirinkimas gali sąlygoti prezervatyvo plyšimą ar nusmukimą. Tas pats gali nutikti, jeigu naudosite namie užsilikusius ir pasibaigusio galiojimo prezervatyvus. Norint išsaugoti aukščiausią jų kokybę, patariame prezervatyvus laikyti ne per šiltoje ir sausoje spintelėje, kur jie bus paruošti tinkamam ir kokybiškam naudojimui.

Taigi, renkantis prezervatyvus svarbu prisiminti, kokiu tikslu juos naudojate (norėdami išvengti nemalonių ligų ar nėštumo) bei pasirinkti prekę, kuri atitiktų jūsų poreikius bei tinkamą dydį. Taip patirtis bus patogiausia ir maloniausia.

(Perskaityta per mėnesį: 39, iš jų šiandien: 1.)

About Juozapas