UAB steigimas

Samdomo darbuotojo vietą galite iškeisti į nuosavą verslą

Šiandien didelė dalis žmonių yra kur kas labiau atviresni naujovėms ir nebeturi tokių didelių baimių, kurios būdavo būdingos ankstesnių kartų žmonėms. Netikrumo jausmas, nepasitikėjimas savimi ir nežinomybė – tai būdavo pagrindiniai neigiami veiksniai, atgrasydavę žmones nuo radikalių pokyčių ir savo nuosavo verslo kūrimo.

Kita vertus, ir šiomis dienomis yra žmonių, kurie mano, kad kur kas saugiau yra dirbti samdomą darbą, kuriame kiekvieną mėnesį gaunamas fiksuotas atlyginimas ir dirbama darbo sutartyje nustatytą valandų skaičių, kiekvienais metais gaunant vieną mėnesį atostogų. Tačiau tai yra tik iliuzija. Niekada negalime žinoti, kokia darbovietės, kurioje dirbame, finansinė padėtis bus po metų ar kelių. Tiesą sakant, nežinome net ir to, kas bus rytoj. Todėl neturėtume savęs apgaudinėti manydami, kad samdomo darbuotojo kėdėje galime jaustis saugūs ir užtikrinti savo finansine gerove.

Todėl dažniausiai verslo imasi tie, kurie suvokia, kad samdomo darbuotojo perspektyvos ne visuomet yra tokios didelės ir saugios kaip iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti. Jei turime savo verslą – esame savo ateities kalviai. Mūsų uždarbis ir pasiekimai priklauso tik nuo mūsų pačių. Jei įdėsime daug darbo ir pastangų, galų gale galime pasiekti net ir labai aukštus tikslus.

Jei ir jūs šiuo metu galvojate apie nepriklausomybę nuo darbdavio ir savo nuosavo verslo steigimą, visų pirma jums gali pagelbėti UAB steigimas ir profesionali buhalterinė apskaita. Šie du elementai yra svarbūs kiekvienam verslui. Todėl turėdami verslo planą ir apgalvoję įmonės plėtros galimybes, įsteikite įmonę, išspręskite buhalterijos tvarkymo klausimus, pasirūpinkite komercinėmis ar biuro patalpomis, apgalvokite apyvartinių lėšų gavimo būdus bei reklamos galimybes. Kuo daugiau dėmesio skirsite savo vystomai komercinei veiklai, tuo daugiau reikšmingų veiksnių pastebėsite. O tai reiškia, kad laiku ir tinkamai galėsite pasirūpinti kiekviena verslo vystymui svarbia užduotimi.

Taigi, jei tikrai tikite savo turima verslo idėja, esate sudarę tikslų būsimų veiksmų planą ir žinote, kad nenuleisite rankų bei ryžtingai judėsite pirmyn – tuomet nieko nelaukus imkitės veiksmų ir pradėkite savo nuosavą verslą.

(Perskaityta per mėnesį: 38, iš jų šiandien: 1.)

About Objektyvas