seo straipsniai
Paslaugos,  Technologijos

3 paprasti patarimai siekiantiems geresnių SEO rezultatų

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) nėra mistika ar paslaptimis apipinti burtai ir slapti būdai kaip pakilti paieškos rezultatuose į viršų. Tai yra visuma veiksmų daranti tinklalapį patrauklų klientams bei suprantamą paieškos sistemoms. Todėl šiandien pateiksime paprastus patarimus, kurie yra pagrindas siekiantiems gerų SEO rezultatų savo tinklalapiui.

# 1: Unikalus turinys, patrauklūs tekstai

Didžiausia nuodėmė, kokią gali padaryti įmonės tinklalapio administratorius – nukopijuoti tinklalapio tekstus nuo konkurentų. Visų pirma, vogti neetiška. Antra, klientams tampante dar vienu, niekuo neišsiskiriančiu tinklalapiu tik su kitu įmonės pavadinimu. Trečia, paieškos sistemos mato, kad jūsų turinys yra dubliuotas su anksčiau skelbtu tinklalapiu, tad SEO prasme negaunate „taškų“. Kitaip, SEO optimizavimas negalimas be unikalaus turinio.

Geriausias sprendimas yra kurti unikalius, kokybiškus aprašymus, pateikti klientams svarbią informaciją, tad tai suteiks jums pranašumo paieškos sistemose, o patrauklūs tekstai suvilios klientą.

#2: Būk pasiekiamas ir prisitaikęs prie naujovių

Jei jūsų tinklalapis nėra pritaikytas peržiūrai mobiliaisiais įrenginiais (išmaniaisiais telefonais, planšetėmis), tuomet netenkate apie 30 proc. savo potencialių klientų. Responsive dizainas šiuo metu nėra privalumas, tai būtinybė ir dažniausiai SEO paslaugos prasideda būtent nuo tinklalapio pritaikymo mobiliesiais įrenginiams. Taip pat būtinybė priklausomai nuo savo veiklos srities, „įdarbinti“ socialinius tinklus. Būti matomiems, bendrauti su klientais tuose socialiniuose tinkluose, kur jų yra daugiausiai, yra labai svarbu tiek įvaizdžio palaikymui, tiek reklamai, tiek klientų pritraukimui.

#3: Atgalinės nuorodos – tai ryšiai

Į atgalinių nuorodų tinklą nereikėtų žiūrėti kaip į skaičius ir galvoti, kad kuo daugiau atgalinių nuorodų, tuo aukštesnes pozicijas pavyks pasiekti. Čia, kaip ir kalbant apie tekstus, svarbi kokybė. Bendraukite su partneriais, kolegomis, tiek savo tinklalapyje turėkite skyrelį, kuriame nurodytumėte kolegas, partnerius, jūsų produkcijos platintojus ar pan. Taip pat siekite, jog ir jūsų partneriai jus identifikuotų kaip svarbų partnerį ir kalbėtų apie jus savo klientams, nesvarbu ar tai būtų kalba straipsnio pavidalu ar tiesiog logotipas įmonės tinklalapyje. Svarbu palaikyti ryšius ir kurti verslą taip, jog kiti verslininkai didžiuotųsi galėdami pristatyti jus kaip partnerį.

SEO nėra kažkas kas daroma specialiai, tai nėra formulė, tai tiesiog būdas kaip žvelgiama į tuos pačius dalykus. Geras SEO specialistas yra geras verslininkas randantis auksinį viduriuką kaip įtikti klientams ir paieškos robotams.

(Perskaityta per mėnesį: 66, iš jų šiandien: 1.)