Finansai

AB „Citadele bankas“ savo veiklą tęsia kaip AS „Citadele banka“ filialas Lietuvoje

Tęsiant „Citadele“ grupės strategijos tapti pirmo pasirinkimo banku Baltijos šalyse įgyvendinimą, užbaigtas AB „Citadele“ banko reorganizavimo procesas ir grupė savo veiklą Lietuvoje tęsia kaip AS „Citadele banka“ filialas Lietuvoje.

„Lietuvoje veikiančio AB „Citadele“ banko reorganizavimas yra svarbus žingsnis kuriant bankininkystės lyderį Baltijos šalyse ir leis greičiau mūsų klientams Lietuvoje pristatyti naujas skaitmenines bankininkystės paslaugas ir pagerins grupės veiklos efektyvumą“, – sako „Citadele“ valdybos pirmininkas Guntis Beļavskis.

Naujai įsteigtas banko AS „Citadele banka“ filialas Lietuvoje perėmė visą AB „Citadele“ banko turtą bei įsipareigojimus. Nuo šiol AS „Citadele banka“ Lietuvos filialo klientai gali naudotis atnaujinta mobiliąja programėle su greitesniu ir paprastesniu autorizavimo procesu, naudojant biometrinius duomenis, bei visapusišku kortelių valdymu. Taip pat bankas pristatys kitų patobulinimų, kaip antai naują interneto banką ir kt.

Apie „Citadele“ grupę

Pagal klientų skaičių „Citadele“ yra trečiasis bankas Latvijoje. Banko akcininkai yra Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas bei pasaulinės patirties bankininkystės sektoriuje turinčių tarptautinių investuotojų grupė. „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, o jos pavaldžiosios bendrovės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Šveicarijoje. „Citadele“ vykdo sandorius ir mokėjimus kortelėmis, teikia kreditavimo, indėlių, investicines, lizingo ir aktyvaus valdymo paslaugas, taip pat siūlo daug išskirtinių ir unikalių produktų, pavyzdžiui, bekontakčius mokėjimus su nešiojamais įrenginiasi – apyrankėmis, lipdukais ir telefonai . 2017 metais bendrovė „Dive“, viena iš pirmaujančių klientų aptarnavimo vertinimo ir gerinimo įmonių Centrinėje ir Rytų Europoje, pripažino „Citadele“ banką vienu iš geriausią klientų aptarnavimą užtikrinančių bankų Latvijoje ir Lietuvoje.

Daugiau informacijos: 
Rasa Petruškevičiūtė
Korporatyvinės komunikacijos skyriaus vadovė
Tel. +370 5 266 4715, mob. +370 61629395
El. p. rasa.petruskeviciute@citadele.lt

Pranešimą paskelbė: Paulina Urbelytė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

(Perskaityta per mėnesį: 4, iš jų šiandien: 1.)