Finansai

Advokatų kontoroje „TGS Baltic“ naujas partneris – stiprins mokesčių praktikos grupę

Verslo advokatų kontora „TGS Baltic“ stiprina mokesčių praktikos grupę, kuriai vadovaus naujas partneris Marijus Kriščiūnas.

Prie „TGS Baltic“ advokatų kontoros bei partnerių komandos prisijungęs M. Kriščiūnas turi ilgametę vadovavimo patirtį versle, jis vadovavo prekybos įmonei „Ermitažas“, buvo komercijos vadovu „SBA grupės“ įmonėje „Utenos trikotažas“. M. Kriščiūnas virš 15 metų dalyvavo įvairių verslo įmonių valdybose kaip narys, atsakingas už finansus, išteklių valdymą, strategijos formavimą, teisinius klausimus. Mokesčių žinias ir konsultacijų patirtį M. Kriščiūnas įgijo tarptautinėje audito bendrovėje „PricewaterhouseCoopers“, taip pat vystydamas savo privačią advokato praktiką.

„Į advokatų kontorą ateinu iš verslo ir tikiu, kad mano žinios padės klientų verslams. Mano patirtis įvairiose srityse – mažmeninėje, didmeninėje ir elektroninėje prekyboje, nekilnojamojo turto, vertybinių popierių portfelio valdyme, gamyboje, šeimos biuro valdyme – ne kartą leido rasti nestandartinių sprendimų. „TGS Baltic“ nuolat ieško išskirtinių sprendimų klientams ir naujų veiklos modelių – dėl to ir prisijungiau prie šios advokatų kontoros, vienos iš rinkos lyderių. Esu tikras, kad skirtingų praktikų sujungimas leis plėtoti aukščiausios kokybės   paslaugas ir atliepti verslo poreikius“, – sako naujasis „TGS Baltic“ partneris M. Kriščiūnas.

Stiprindama mokesčių grupę, advokatų kontora „TGS Baltic“ ketina klientams pasiūlyti platesnį mokesčių struktūrizavimo ir konsultacijų paslaugų spektrą visose verslo šakose bei plėtoti privačių klientų gerovės valdymo sprendimus.

Šiuo metu „TGS Baltic“ trijose Baltijos šalyse vienija 31 partnerį ir 10 asocijuotųjų partnerių, iš jų Lietuvoje – atitinkamai 16 partnerių ir 8 asocijuotuosius partnerius.

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline agency
Advokatų kontoroje „TGS Baltic“ naujas partneris  – stiprins mokesčių praktikos grupę

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)