Finansai

Advokatų profesinėje bendrijoje „Wint law firm“ – nauji partneriai

Nuo Naujųjų metų advokatų profesinės bendrijos „WINT law firm“ partnerių komandą papildė Saulius Urbonavičius, Dainius Daugirda ir Karolis Vinciūnas. Vyresnysis teisininkas Tomas Kajackas tapo asocijuotuoju partneriu. Šiuo metu bendrijoje – 7 partneriai.  

S. Urbonavičius, D. Daugirda ir T. Kajackas buvo WINT komandos nariai, o K. Vinciūnas – bendradarbiavo su bendrija įgyvendinant atskirus projektus.

„Vienas kertinių principų, kurio laikomės plėtojant „Wint“ organizaciją – horizontali struktūra ir maksimaliai trumpa distancija tarp partnerių ir klientų. Mums svarbu, kad komandoje dirbtų motyvuoti ir atsakingi specialistai, todėl durys į partnerystę nebus uždarytos nei augantiems kolegoms, nei aukščiausios kvalifikacijos teisininkams iš išorės“, – sakė vadovaujančioji „Wint“ partnerė Daiva Ušinskaitė-Filonovienė.

Buvęs „Wint“ asocijuotasis partneris Saulius Urbonavičius nuo sausio 1 d. bus atsakingas už ginčų praktikos grupę. Vienas geriausių ginčų ekspertų Lietuvoje turi 15 metų patirtį šioje srityje. Atstovavo kelioms dešimtims didžiausių Lietuvos ir tarptautinių bendrovių, finansų ir valstybės institucijų. Sveikatos mokslų universiteto tarybos narys.  

Tapęs partneriu Dainius Daugirda ir toliau vadovaus „Wint“ mokesčių praktikos grupei. D. Daugirda turi 20 metų profesinę patirtį mokesčių teisės srityje, 11 metų dirbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI), iš jų 3 metus buvo VMI viršininko pavaduotojas. Lietuvos advokatūros Mokesčių komiteto narys. Žinynuose „Legal 500“ ir „Chambers Europe“ įvardijamas tarp geriausių rinkos ekspertų mokesčių teisės srityje.

Naujasis partneris Karolis Vinciūnas vadovaus „Wint“ nekilnojamojo turto praktikai.  K. Vinciūnas turi 10 metų patirtį NT teisės srityje, prieš tai pats yra dirbęs nekilnojamojo turto rinkoje.

Vyresnysis teisininkas Tomas Kajackas tapo asocijuotuoju partneriu ir tęsia vadovavimą viešųjų pirkimų praktikos grupei. T. Kajackas turi sukaupęs 17 metų patirtį viešųjų pirkimų srityje. Jo ekspertiniu vertinimu pasitiki viešojo sektoriaus organizacijos, mokslo institucijos, jis taip pat prisidėjo prie viešųjų pirkimų reguliavimo aplinkos kūrimo.

Šiuo metu WINT komandą sudaro 22 teisininkai.

WINT teikia plataus spektro teisines paslaugas verslui: ginčų, įmonių ir komercinės teisės, viešųjų pirkimų, mokesčių, baudžiamosios teisės ir atitikties užtikrinimo sistemos (compliance), nemokumo valdymo, asmens duomenų, intelektinės nuosavybės, technologijų, startuolių ir fintech sričių teisinės aplinkos. 

Daugiau informacijos:

Andrius Iškauskas

+370 699 60 400

El. paštas: a.iskauskas@wint.lt

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum”
Advokatų profesinėje bendrijoje „Wint law firm“ -  nauji partneriai

(Perskaityta per mėnesį: 81, iš jų šiandien: 1.)