Finansai

„airBaltic“ pasiekė rekordą: peržengė 2 500 darbuotojų ribą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad bendrovėje jau dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų, o tai yra didžiausias darbuotojų skaičius nuo pat bendrovės įkūrimo 1995 m. Naujausias „airBaltic“ komandos narys – pirmoji orlaivio „Airbus A220-300“ kapitonė, baigusi „airBaltic“ pilotų akademiją.

„Pasiekti 2 500 „airBaltic“ darbuotojų ribą yra dar vienas svarbus mūsų bendras šių metų pasiekimas. Vos per vienerius metus įdarbinome daugiau nei 500 specialistų iš įvairių šalių, o artimiausiu metu sieksime įdarbinti jų dar daugiau. Šiuo pasiekimu patvirtiname savo, kaip vieno iš pirmaujančių darbdavių Latvijoje, pozicijas ir dar kartą įrodome savo įsipareigojimą išlaikyti augimą“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Įvairiuose „airBaltic“ padaliniuose dirba ir 107 lietuviai.

Šiuo metu aviakompanija siūlo 20 laisvų darbo vietų tam, kad pritrauktų daugiau nei 60 naujų talentų. Jau kelerius metus „airBaltic“ įvairiose nacionalinėse ir pasaulinėse apklausose nuolat pripažįstama geriausiu darbdaviu. Daugiau informacijos apie darbo galimybes „airBaltic“ rasite interneto svetainėje https://careers.airbaltic.com.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 100 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 44 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

„airBaltic“ pasiekė rekordą: peržengė 2 500 darbuotojų ribą

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)