Finansai

„airBaltic“ pradeda keleivių salono įgulos įdarbinimo kampaniją

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ skelbia apie naują keleivių salono įgulos įdarbinimo kampaniją. Įmonė siekia užtikrinti įvairovę ir kviečia visus, nepriklausomai nuo amžiaus ir įgūdžių bei ragina kandidatuoti asmenis, kurie jau turi ilgalaikės darbo patirties kitose srityse. Šiuo metu „airBaltic“ dirba 650 keleivių salono įgulos nariai, o per šiuos metus bendrovė siekia, kad komandą papildytų dar 100 būsimų specialistų.

„Šiais metais „airBaltic“ ir toliau kryptingai augs – lėktuvų, skrydžių, keleivių, krypčių ir, žinoma, darbuotojų skaičiumi. Sklandžių skrydžių ir puikių paslaugų užtikrinimas labai priklauso nuo profesionalios keleivių salono įgulos, nes šie žmonės lydi keleivius tiek trumpose, tiek ilgose kelionėse ir rūpinasi jų gerove“, – teigia „airBaltic“ vyresnioji viceprezidentė žmogiškiesiems ištekliams Alina Aronberga.

Kaip papildo A. Aronberga, „Nepriklausomai nuo to ar kandidatas turi reikiamos darbo patirties, oro linijų bendrovė kviečia priimti naujus iššūkius, nebijoti karjeros pokyčių bei savo jėgas išbandyti ir kitų sektorių darbuotojams. Mes siūlome aukštos kokybės mokymus, stabilų ir dinamišką darbą ir kitus būtiniausius privalumus. Darbas „airBaltic“ yra unikali tarptautinė patirtis, kuri kasdienybę gali pakelti į visiškai naujas aukštumas.“

Šiuo metu „airBaltic“ dirba 30 tautybių atstovai, įskaitant keleivių salono įgulos komandą. Be to, nuo karo Ukrainoje pradžios oro linijų bendrovės darbuotojais tapo 50 ukrainiečių.

Skrydžių palydovo pažymėjimas gaunamas po keturių mėnesių mokymų, kuriuos galima derinti su studijomis ar esamu darbu. Mokymų metu mokama stipendija, o prisijungus prie komandos – stabilus ir konkurencingas bazinis atlyginimas bei valandinis atlygis, taip pat lankstus darbo grafikas ir kelionių lengvatos visai šeimai. Norėdami sužinoti daugiau ir užsiregistruoti arba apsilankyti artimiausiose atvirų durų dienose virtualiai, sekite šią nuorodą: https://www.airbaltic.com/cabin-crew/.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2,2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 39 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
„airBaltic“ pradeda keleivių salono įgulos įdarbinimo kampaniją

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)