Finansai

„Akropoliai“ pasitinka su daugiau kaip 30 naujų ir atsinaujinusių parduotuvių

Karantinas iš esmės buvo sustabdęs prekybos centrų veiklą, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ vyko pokyčiai. Nuo šiandien (balandžio 19 d.) prekybos centruose įsikūrusioms parduotuvėms atnaujinant veiklą, „Akropoliai“ pirkėjus pasitinka atsišviežinę – čia naujai įsikūrė ir atsinaujino iš viso 35 prekės ženklų parduotuvės.

„Karantinas yra iššūkis tiek gyventojams, tiek verslui: didžiosios dalies prekybos centruose įsikūrusių parduotuvių veikla buvo sustabdyta nuo gruodžio vidurio. Neskaitant pramogų ir maitinimo sektoriaus, esame vieni iš paskutiniųjų, kuriems leista atnaujinti savo veiklą. Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ šis karantino laikotarpis buvo išnaudojamas aktyviam atsinaujinimui, kad šiandien, kai jau leista atverti prekybos centruose esančių parduotuvių duris, sugrįžusius pirkėjus pasitiktų tiek jau pamėgti, tiek nauji prekių ženklai“, – teigia „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Nuo balandžio 19 dienos, darbo dienomis trijuose „Akropoliuose“ parduotuvės duris atvers 10 val., tačiau darbą baigs skirtingu metu. Vilniaus „Akropolyje“ parduotuvės dirbs iki 22 val., „Maxima“ dirbs nuo 8 iki 23 val., „Eurovaistinė“ ir „Ermitažas“ 8-22 val. Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ parduotuvės dirba 10-21 val., „Maxima“ ir „Eurovaistinė“ – 8-22 val. Maisto, veterinarijos, optikos, ortopedijos parduotuvės, vaistinės, taip pat atskirus įėjimus iš lauko turinčios parduotuvės dirbs ir savaitgaliais. Aktualią informaciją apie veikiančias parduotuves bei paslaugų teikimo vietas ir jų darbo laikus galima rasti čia: www.akropolis.lt   

Didžiausia Lietuvoje „Nike parduotuvė

Iš 35 naujų ar atsinaujinančių prekės ženklų parduotuvių 15 yra Vilniaus „Akropolyje“, 10 – Klaipėdos, 10 – Šiaulių „Akropolyje“.

Viena iš tokių – atsinaujinusi ir trečdaliu padidėjusi „Nike“ sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė Vilniuje: ji išsiplėtė nuo 323 kv. m. iki 430 kv. m. Pasak „Nike“ prekės ženklo atstovės Lietuvoje Mildos Monstavičiūtės, didesnėje parduotuvėje atsirado dvi papildomos kategorijos – įprastą bėgimo, treniruočių ir laisvalaikio prekių asortimentą papildė prekės ženklo „Jordan“ ir vaikams skirtos prekės.

Po atsinaujinimo „Nike“ parduotuvė tapo didžiausia Lietuvoje. Joje sukurtas ir naujas dizainas – atsisakyta tamsesnio spalvų derinio bei pereita prie šviesesnių tonų. „Ankstesnė parduotuvė buvo įrengta 2014 metais, tad naujajai dizainas kurtas pagal „Nike“ prekės ženklo naujausią koncepciją bei naujausias pasaulines tendencijas“, – sako M. Monstavičiūtė.

Parduotuvė lankytojus stebins ir inovacijomis. Jos vitrinoje įrengtas itin didelis permatomas LED ekranas, vienintelis toks Vilniaus „Akropolyje“, tokio ekrano kol kas neturi nei Rygos, nei Talino „Nike“ parduotuvės. Šiame ekrane vienu metu matomas ir jo rodomas vaizdas, ir už jo esančios parduotuvės vidus.

Įsikūrė nauji prekės ženklai

Vilniaus „Akropolyje“ taip pat įsikūrė ir nauji prekės ženklai – pirmąją savo parduotuvę Lietuvoje atidaro itališkais apatiniais ir apranga prekiaujantis „Tezenis“, taip pat pirkėjams jau pažįstami ženklai: grožio produktais iš Provanso prekiaujanti „L’Occitane“, lietuviška kosmetika prekiaujanti „Manilla“, sporto prekių parduotuvė „Hummel“. Atsinaujino ir erdvesnėse patalpose įsikūrė avalynės parduotuvės „Geox“ ir „Skechers“, artimiausiu metu duris atvers interjero parduotuvė „Imdeco“, o šiuo metu atnaujinama „Aprangos“ parduotuvė pirkėjus turėtų pasitikti balandžio 26 d. Kiek anksčiau lankytojams duris Vilniaus „Akropolyje“ atvėrė naujas „Citadele“ banko padalinys, optika „Optometrijos centras“ saldainių ir užkandžių parduotuvė „Candy Pop“.

Mažmeninės prekybos drabužiais lyderė Baltijos šalyse „Aprangos“ grupė savo valdomų parduotuvių modernizavimą tęsia ir Klaipėdos „Akropolyje“. Praėjusiais metais atnaujinusi „Stradivarius“ ir „Mango“ parduotuves bei pristačiusi naują prekės ženklą „Orsay“, šių metų pradžioje grupė iš esmės atnaujino platų drabužių šeimai asortimentą siūlančią parduotuvę „Apranga“ ir didelį prekės ženklų, skirtų stilingam jaunimui, pasirinkimą siūlančią parduotuvę „Aprangos galerija“, kurios yra pasiruošusios pasitikti pirkėjus.   

Klaipėdos „Akropolyje“ lankytojus taip pat pasitinka nauji prekės ženklai: turizmo ir aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvė „Regatta“, artimiausiu metu duris atvers interjero parduotuvė „Imdeco“. Naujose patalpose įsikūrė telekomunikacijų paslaugų teikėjas „Tele2“, stalo žaidimų ir laisvalaikio prekių parduotuvė „Hobby Shop“, drabužių parduotuvė „Impress Brand Clothing“, tabako gaminių parduotuvė „IQOS“, artimiausiu metu atsidarys naujose patalpose įsikūrusi optika „Fielmann“.

Šiemet šviežio oro gūsiai pasiekė ir Šiaulių „Akropolį“. Lankytojus čia taip pat pasitinka naujos erdvės: avalynės parduotuvės „Step Top“, „Scalini“ ir „Skechers“, drabužių parduotuvė „Fame“ ir „#GG”. Atsinaujino ir išsiplėtė avalynės parduotuvė „Deichmann“, sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė „4F“, atsinaujino knygynas „Pegasas“.

Iš viso Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolyje“ yra įsikūrę per 650 parduotuvių, paslaugų ir pramogų tiekėjų. Daugiau galite rasti čia: www.akropolis.lt

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima“
„Akropoliai“ pasitinka su daugiau kaip 30 naujų ir atsinaujinusių parduotuvių

(Perskaityta per mėnesį: 7, iš jų šiandien: 1.)