Finansai

„Amber Food“ restoranai nėra „Vičiūnų grupės“ dalis ir neturi sąsajų su „Vičiūnų grupės“ verslu Rusijoje

Šiuo metu restoranų grupė „Amber Food“ patiria visuomenės spaudimą dėl „Vičiūnų grupės“ veiklos Rusijoje. „Vičiūnų grupės“ vadovai teigia, kad lietuviškas restoranų verslas niekaip nėra susijęs su grupės veikla Rusijoje.

 „Restoranų grupė „Amber Food“ nėra „Vičiūnų grupės dalis, tai autonomiškas, tik Lietuvoje plėtojamas verslas, į kurį investavo „Vičiūnų grupės“ akcininkas V.Matijošaitis ir jo šeimos nariai. „Amber Food“ nedirba Rusijoje ir nebendradarbiauja su Rusija“, – teigia „Vičiūnų grupės“ generalinis direktorius Šarūnas Matijošaitis.

 Pasak jo, „Amber Food“ neturi jokių sąsajų su „Vičiūnų grupės“ verslu Rusijoje ir negali turėti jokios įtakos nei išėjimo iš  Rusijos procesui, nei to proceso spartai.

 Š.Matijošaitis teigia, kad „Vičiūnų grupės“ akcininkai palaiko „Amber Food“ iniciatyvas remti Ukrainą ir suteikti darbą Ukrainos piliečiams, kurių restoranuose dirba jau 150.

 „Vičiūnų grupės“ vadovas dar kartą patvirtino, kad grupės akcininkai yra priėmę sprendimą nutraukti Rusijoje bet kokią veiklą ir stengiasi tai padaryti kuo greičiau.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)