refinansavimo paskolos
Finansai,  Verslas

Ar refinansavimo paskolos gali padėti bėdoje?

Iš paskutinių jėgų stengiatės grąžinti visas skolas, bet suprantate, kad tai padaryti be pagalbos yra misija neįmanoma? RefinansavimoPaskolos.lt pataria atidžiau sekti finansų naujienas. Mat, vis populiarėja tam tikros paskirties kreditai, kurie palengvina įsiskolinusių asmenų naštą. Refinansavimo paskolos yra tarsi galimybė mėnesio įmokas sumažinti bent kažkiek. Tai viena tų pagalbų, kuria verta pasinaudoti esant nemažoms problemoms.

Naivu tikėtis, kad refinansavimo paskolos padės išbristi iš skolų

Nesupraskite klaidingai – tokio tipo kreditai negarantuoja, kad savo įsipareigojimus įvykdysite lengviau. Garantijas gali suteikti tik patys sau. Tai reiškia, kad tik jūsų požiūrio ir pastangų dėka matysis rezultatas. Vengiant skolų grąžinimo, natūralu, kad net ir skolų perkėlimas į kitą finansų įstaigą niekaip nepadės. Tam reikės didesnio jūsų pačių įnašo.

Minėtos paskolos naudingos tuo, kad jas perkėlus kitur, sumažėja mėnesinių įsipareigojimų suma. Jeigu ji sumažėja, tuomet asmuo gali lengviau atsikvėpti ir ieškoti papildomų galimybių gauti pinigų. Aišku, riekia būti labai atidiems ir nesirinkti pasiūlymų neapgalvotai. Matote, neapgalvotas sprendimas gali atnešti dar didesnių nuostolius ir sukomplikuoti jūsų prastą situaciją dar labiau.

Refinansavimo paskolos visada turi būti atsirenkamos pagal naudingumo lygį. Jums reikia pasirinkti kelias bendroves, kuriose siūloma ši paskola. Tada turėsite analizuoti kiekvieną pasiūlymą. Labiausiai jus dominti turėtų palūkanų norma, įmokų mokėjimo grafikas, mėnesio įmokų dydžiai bei įvairūs saugikliai.

Kalbant apie saugiklius, ekspertai rekomenduoja pasižiūrėti ar kreditų įstaiga suteiks galimybe atidėti įmokos sumokėjimo dieną. Praktiškai, daugelis finansų įstaigų nustato tokią opciją, nes ji padeda užkirsti kelią įsipareigojimų vykdymo vengimui. Juk jeigu žmogus turės galimybę nukelti įmoką kažkuriam laikui, jis ja pasinaudos, užuot vengę grąžinti skolą. Juk per papildomą laiką galbūt jis galės kažką sugalvoti.

Įmokų atidėjimas, kaip bebūtų gaila, ne visada yra nemokamas. Refinansavimo paskolos irgi pasižymi tuo, kad norint atidėti įmoką, tenka sumokėti mokestį. Juk geriau sumokėti mažesnę pinigų sumą ir sukelti problemas, negu nemokėti visai ir paskui turėti bėdų.

Įmokų atidėjimo mokestis priklauso nuo paskolos dydžio, termino ir palūkanų. Finansų įstaigos dažniausiai nustato, kad atidėjimo mokestis būtų lygus to mėnesio palūkanų sumai. Tad, kai sumokama to mėnesio palūkanų suma, įprastai įmokos mokėjimo diena nukeliam mėnesiui.

Kreditų refinansavimas atsakingiems žmonėms visada padeda

Dažnai atvejais klausiama ar tikrai šio tipo paskolos padės žmogui spręsti finansinius sunkumus. Tačiau, viską nulems pats žmogus. Refinansavimo paskolos pagalbos dėka, jūs sumažinate mėnesio įmoką. Jeigu kas mėnesį reikia mokėti mažiau nei anksčiau, tuomet logiška, kad situacija kiek palengvėja ir galima ieškoti kitų sprendimų.

kreditu refinansavimas

Būna ir neigiamų pasekmių netinkamai pasirinkus pasiūlymą. Labiausiai kenčia tie, kurie refinansavimo paskolomis naudojasi per daug ir visiškai neapgalvotai. Jie nuolatos perkelia skolas, nežiūrėdami kokias įmokas, tuo labiau – palūkanas reikės mokėti. Tai galiausiai sukomplikuoja situaciją, nes žmogus galiausiai pasiekia ribas kai gali perkelti skolas ar skolintis iš naujo. Jam jau tada reikia mokėti įmokas. Tikėtina, kad jos bus dar didesnės nei pačioje pradžioje. Tad, refinansavimo paskolos reikalauja atsakingumo ir atidumo.

Taipogi daugeliui žmonių kyla klausimų kaip viskas vyksta. Pravartu žinoti, kad Lietuvoje finansinių paslaugų sektorius yra akylai stebimas Lietuvos banko. Jam yra paskirtas prižiūrėtojo vaidmuo. Taip pat mūsų šalyje yra nemažai įstatymų, kurie apriboja skolininkų ir skolintojų veiksmus. Paprastai šnekant, jau seniai praėjo laikai, kad skolintis pavyko visiems.

Šiuo metu paskolos išduodamos tik tam tikrai asmenų grupei. Jai priklauso dirbantys arba gaunantys tvarias pajamas iš tam tikrų šaltinių. Na, o tie asmenys, kurie negali gauti paskolų, yra priskiriami prie nemokių, nepilnamečių, bedarbių ir t.t.

Norint viską suprasti akimirksniu, turite suprasti, kad vartojamieji kreditai ir refinansavimo paskolos prieinami asmenims, kurie gali grąžinti skolas laiku. Kas nusprendžia ar tokie žmonės skolas grąžinti nustatytu terminu? Tai yra pačios finansų bendrovės. Joms tenka pareiga atlikti procedūrą, kuri įvardijama kreditingumo tikrinimu. Ši procedūra leidžia apžvelgti besiskolinančio asmens bei jo šeimos padėtį.

Kreditingumo patikrinimas leidžia matyti ar kliento pasirinkta paskola nesukels jam nesklandumų. Matoma ar asmuo turės pinigų iš ko mokėti įmokas. Analizuojant kliento situaciją, remiamasi įstatymais bei esama tvarka. Pabrėžtina, kad refinansavimo paskolos išduodamos laikant visų teisės aktų. Jų nesilaikymas – užtraukia finansinę atsakomybę.

(Perskaityta per mėnesį: 35, iš jų šiandien: 1.)