Finansai

„Avia Solutions Group“ plečiasi Jungtinėse Amerikos Valstijose, atidaro naują biurą Niujorke

„Avia Solutions Group“, pirmaujantys keleivių bei krovinių pervežimo pajėgumų teikėjai, dirbantys su avialinijomis visame pasaulyje, tęsia savo plėtrą Šiaurės Amerikoje ir atidaro naują biurą Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Naujajame Niujorko biure, oficialiai atidarančiame duris rugpjūčio 25 d., įsikurs ir veiklą Jungtinėse Valstijose plės „Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė Jungtinėje Karalystėje „Chapman Freeborn“, kuri specializuojasi užsakomųjų verslo ir korporacinių keleivinių ir krovininių orlaivių nuoma įvairiai klientų bazei, įskaitant tarptautines korporacijas, vyriausybes, humanitarines agentūras ir daugybę skirtingų pramonės šakų visame pasaulyje.

„Aiškiai atsigaunanti tarptautinė aviacijos industrija bei augantys tiesioginių skrydžių keleivių srautai Šiaurės Amerikoje sudarė puikias sąlygas plėstis į antrą didžiausią pasaulyje aviacijos rinką,“ – teigė Jonas Janukėnas, „Avia Solutions Group“ generalinis direktorius. „Šiuo metu tiek JAV – kartu ir Šiaurės bei Pietų Amerikose – yra didėjanti ne tik komercinių tiesioginių keleivinių skrydžių paklausa, bet ir augantis verslo ir krovininės aviacijos poreikis. Jau dabar tikimės, kad fiskalinių metų bendrasis pelnas sieks apie 17 mln. JAV dolerių, vietoje ankščiau prognozuotų 10 mln. JAV dolerių.“

Niujorko biuro atidarymas JAV buvo paskelbtas rugpjūčio 13-17 dienomis vykusioje „Pasaulinės verslo kelionių asociacijos“ (angl. trump. GBTA) konferencijoje San Diege. Šiuo metu „Avia Solutions Group“ Jungtinėse Amerikos Valstijose turi tris biurus: vieną Kalifornijoje ir du Floridoje.

 

Apie „Avia Solutions Group“: 

„Avia Solutions Group“ yra pirmaujantys keleivių bei krovinių pervežimo pajėgumų teikėjai, dirbantys su avialinijomis visame pasaulyje. Grupė valdo virš 100 biurų ir gamybos stočių ir vienija daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos specialistų, aptarnaujančių virš 2000 klientų Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir kitur. 

„Avia Solutions Group“ turi daugiau nei 500 licencijų veiklai įvairiuose verslo segmentuose vykdyti. Į platų grupės įmonių klientams siūlomų paslaugų spektrą įeina: orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo (ACMI) nuoma, užsakomoji ir krovininė aviacija, orlaivių nuoma ir prekyba, MRO paslaugos, verslo aviacija ir VIP skrydžių organizavimas, pilotų ir įgulos mokymai, įdarbinimo ir kitos su grupės veikla susijusios paslaugos.

Daugiau informacijos: www.aviasg.com    

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)