Finansai

„BaltCap” parduoda Latvijos „Blue Bridge Technologies“ privačiam fondų valdytojui „Everfield“

Didžiausio Baltijos šalyse privataus kapitalo fondų valdytojo „BaltCap“ fondas „BaltCap Latvia Venture Capital Fund“ (BLVCF) parduoda pirmaujančią Latvijos medicinos paslaugų valdymo sprendimų kūrėją „Blue Bridge Technologies“ specializuotam investuotojui į programinės įrangos įmones „Everfield“, remiamam privataus kapitalo fondų valdytojos „Aquiline Capital Partners“. „Everfield“ įsigys 100 proc. Latvijos įmonės akcijų, įskaitant akcijas, kurias valdo „Imprimatur Capital“ bei mažumos akcininkai.    

Latvijoje 2007 metais įkurta „Blue Bridge Technologies“ yra viena pirmaujančių informacinių sistemų, skirtų Latvijos sveikatos apsaugos ir draudimo sektoriams, kūrėjų bei diegėjų. Bendrovė plėtoja tris pagrindines verslo sritis: „SmartiMedical“ vartotojui draugišką ir lengvai pritaikomą elektroninę medicininių duomenų valdymo sistemą, skirtą paslaugų teikėjams; „SmartInsurance“ draudimo įvykių fiksavimo bei žalų valdymo sistemą; Piearsta.lv modernų pacientams pritaikytą interneto portalą, su įdiegtomis telemedicinos funkcijomis.   

„BaltCap“ partneris Kornelijus Čelutka pažymėjo, kad „Blue Bridge Technologies“ siūlo patogius ir lengvai transformuojamus sprendimus srityje, kuri dažnai išsiskiria savo komplikuota reguliavimo bei įrankių aplinka tiek gydytojų, tiek pacientų lygmenyje: „BaltCap“ daug metų investuoja tiek į medicinos paslaugų įmones, tiek į programinės įrangos kūrėjus. „Inmedica“, „Quattromed“, „Unimed“ buvo mūsų portfelyje, taip pat investavome į „Nord“ ar „Trafi“.  Ieškome kūrėjų, turinčių aiškią viziją ir ambicingus tikslus. „BlueBridge Technologies“ siūlo sprendimus, kurie efektyvina medicinos paslaugų tiekimą. Dėkoju įmonės vadovams Andrejui Strodui ir Leonidui Paturskiui už jų pasišventimą ir atkaklumą”. 

Vienas iš bendrovės kūrėjų, „Blue Bridge Technologies“ direktorius Andrejus Strodas sako, kad verslo kūrėjai dėkingi kartu su jais sudėtingu laikotarpiu buvusiems ir padėjusiems „BaltCap“. O prasidedanti bendra veikla su „Everfield“ yra jaudinanti patirtis visai komandai: „Tampame „Everfield“ dalimi ir esame tikri, kad tai ilgos, įdomios kelionės pradžia. Kelionės kuri siūlys naujas galimybes mūsų klientams bei komandos nariams. Kelionėje, kurioje mes galėsime remtis „Everfield“ patirtimi, galimybėmis ir investicijomis“.   

„Sveikiname prisijungiančią „Blue Bridge“ komandą. Jie sukūrė ir siūlo unikalius IT produktus, jie išsiskiria medicinos bei medicinos draudimo rinkose savo gebėjimais bei patirtimi, todėl esame užtikrinti, kad verslas turi puikias augimo perspektyvas“, – pažymėjo „Everfield“ įsigijimų vadovas Henningas Schreiberis.   

Apie „Blue Bridge Technologies“

Jau 15 metų „Blue Bridge Technologies“ yra viena iš pirmaujančių informacinių sistemų kūrėjų Latvijos sveikatos apsaugos bei draudimo sektoriuose. Bendrovė sėkmingai ir daug metų bendradarbiauja su visais Latvijos sveikatos draudimo rinkos dalyviais bei svarbiausiomis sveikatos apsaugos institucijomis, tiek privačiomis, tiek valstybinėmis: https://www.bb-tech.eu/ 

Apie „Everfield“

„Everfield“ investuoja į Europoje veikiančias vertikalios integracijos bei specializuotos programinės įrangos bendroves. Įkurta 2022 metais, fondų įmonė sieks ilgalaikių partnerysčių ir pati veiks kaip ilgo laikotarpio partneris, siūlantis teisingus, skaidrius ir tvarius būdus plėtoti verslą.  „Everfield“ leidžia verslo savininkams išsaugoti ir realizuoti vertę, išplėsti verslą, sustiprinti komandą ir užsitikrinti asmeninę finansinę laisvę: https://everfield.software/ 

Daugiau informacijos:

Vaidotas Vyšniauskas

„Publicum FComm“

+370 61273474

v.vysniauskas@fcomm.lt

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, Publicum Financial Communications, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)