Finansai

Baltic Film & Creative Tech klasteris kviečia prisijungti naujus narius

Baltic Film & Creative Tech klasteris, besikuriantis vienų stipriausių Lietuvos kūrybinių ir kultūrinių industrijų organizacijų ‒ Vilniaus kino klasterio ir multimedijų klasterio „Nebula“ ‒ pagrindu, kviečia prisijungti naujus narius.

Baltic Film & Creative Tech siekia, kad Lietuvos audiovizualinis sektorius taptų stipriausias Vidurio ir Rytų Europoje. Pagrindiniai klasterio tikslai yra sektoriaus konsolidavimas, reikalingų industrijai specialistų rengimas, investicinės aplinkos gerinimas, infrastruktūros plėtra, eksporto ir tarptautiškumo didinimas. Sutarta siekti, kad Lietuvos audiovizualinio sektoriaus indėlis į šalies BVP iki 2025 m. sudarytų 1 %.

„Pastaruosius puse metų aktyviai dirbome prie Baltic Film & Creative Tech strategijos, pagrindinių tikslų, veiklos formos. Šiuo metu esame pasitvirtinę naujus organizacijos įstatus, naujų narių priėmimo tvarką, tad norime pakviesti audiovizualinio sektoriaus įmones jungtis į klasterį, ir kartu siekti, kad šis sektorius stiprėtų, būtų labiau matomas ir konkurencingas tarptautinėse rinkose“ ‒ teigia Baltic Film & Creative Tech klasterio direktorius Romanas Matulis.

Vienos iš besijungiančių įmonių, UAB “Kino Studija”, direktorius Martynas Mickėnas palankiai žiūri į sektoriaus konsolidaciją ir taip pat kviečia įmones aktyviau bendradarbiauti ir kartu spręsti kylančias problemas: “Filmų industrijoje ne tik daug galimybių, bet ir nemažai iššūkių: nuo infrastruktūros plėtros iki palankios mokestinės aplinkos. Sektoriaus atstovavimui būtina stipri organizacija, kuri galėtų tikslingai dirbti prie šių ir kitų problemų sprendimo, šalies tarptautinio konkurencingumo didinimo. Dėl šios priežasties ketiname prisijungti ir kviečiame tai padaryti ir kitas audiovizualinės industrijos įmones.“

Susidomėjusios įmonės turėtų kreiptis į Romaną Matulį el. paštu romanas@kinoklasteris.lt Joms bus išsiųsti organizacijos įstatai ir naujų narių priėmimo tvarka. Naujų narių prašymai prisijungti prie klasterio priimami iki birželio 4 d. Dar po dviejų savaičių numatomas išplėstinis organizacijos visuotinis susirinkimas, kuriame bus renkami nauji Baltic Film & Creative Tech klasterio valdymo organai.

Pranešimą paskelbė: Darius Sakalauskas, Nebulos klasteris
Baltic Film & Creative Tech klasteris kviečia prisijungti naujus narius

(Perskaityta per mėnesį: 5, iš jų šiandien: 1.)