Finansai

BGS plečiasi Estijoje, įsigijo vieną didžiausių aviacinio kuro tiekimo bendrovių

BGS, tarptautinė antžeminio aptarnavimo, orlaivių degalų tiekimo ir logistikos įmonė, plečia veiklą Estijoje – įsigijo „Naftelf Eesti AS“, vieną didžiausių aviacinio kuro tiekimo bendrovių Talino Oro Uoste, taip sustiprindama savo pozicijas vietinėje aviacijos rinkoje.

„Veiklą Estijoje pradėjome dar 2015 metais ir matome čia didelį potencialą, todėl neabejoju, kad „Naftelf Eesti AS“ įsigijimas sustiprins mūsų pozicijas rinkoje bei leis klientams pasiūlyti dar lankstesnius orlaivių degalų tiekimo sprendimus“, – teigia Gytis Gumuliauskas, BGS vadovas.

BGS turi daugiau kaip 18 m. patirtį rinkoje ir šiuo metu veikia 10-yje oro uostų Europoje įskaitant Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostus. Tarp įmonės klientų – „LOT Polish Airlines“, „Finnair“, „DHL“, „Wizz Air“, „SAS“ ir „Ryanair“.

BGS priklauso Airijos įmonei „Avia Solutions Group“ — vienai didžiausių pasaulyje ACMI (orlaivių nuoma su įgula, technine priežiūra ir draudimu) paslaugas teikiančių įmonių grupių, kurios orlaivių parką sudaro 180 lėktuvų. Grupės įmonės taip pat teikia įvairias aviacijos paslaugas, tokias kaip orlaivių remontas, pilotų bei įgulos mokymai, antžeminis aptarnavimas, ir kitas.

Pranešimą paskelbė: Silvija Jakienė, Avia Solutions Group

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)