Finansai

„Bolt“ pristato naujieną: nuo šiol į kelionės maršrutą galima įtraukti kelis sustojimus

Europoje pirmaujančios pavėžėjimo paslaugų platformos Bolt kelionės Lietuvos gyventojams nuo šiol tampa dar patogessKeleivių patirtis lengvina mobiliojoje programėlėje Bolt“ įdiegta nauja funkcija, kuri leidžia į kelionės maršrutą įtraukti keletą papildomų stotelių. 

Norint pasinaudoti šia funkcijaprogramėlėje „Bolt esančio kelionės adreso laukelio dešinėje pusėje tereikės paspausti mažą pliuso ženklą: taip keleiviai į savo kelionės maršrutą galės iš anksto įterpti norimas papildomas stoteles. Vienai kelionei bus galima nurodyti iki trijų stotelių, o paskutinis sustojimas – galutinis kelionės tikslas. 

Mūsų siekis – užtikrinti, kad kelionės „Bolt“ taptų dar sklandesnės ir patogesnės. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti šią naują funkciją, teikiančią pridėtinės vertės ne tik mūsų keleiviams, bet ir vairuotojamsAtnaujinta programėlė padės vairuotojams lengviau planuoti savo laiką, o keleiviams  matyti tikslią kelionės kainą,  pasakoja „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.  

Įdiegus naująją programėlės funkciją, visos kelionės, apimančios ir papildomus sustojimus, informacija Bolt“ vairuotojo žemėlapyje bus matoma iš anksto. Tuo tarpu galimybė į kelionės maršrutą iš anksto įtraukti papildomas stoteles leis keleiviams išvengti nenumatytų išlaidų. 

Numatoma, kad Bolt“ programėlė su nauja funkcija „Android“ ir „iOS“ vartotojams atsinaujins per šį mėnesį. 

 

Apie „Bolt“  

Bolt“, anksčiau žinoma kaip „Taxify“, yra pirmaujanti Europos pavėžėjimo platforma, leidžianti mieste keliauti paprasčiau, greičiau ir patikimiau. Markuso Villigo įkurta įmonė veiklą pradėjo 2013-aisiais. Nuo to laiko „Bolt“ yra viena greičiausiai augančių pavėžėjimo platformų Europoje ir Afrikoje. Tarp jos investuotojų: „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir vienas „TransferWise“ bendraįkūrėjų Taavetas Hinrikus 

Bolt“ aptarnauja daugiau kaip 30 milijonus klientų daugiau kaip 35 šalių visame pasaulyje.  

 

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 15, iš jų šiandien: 1.)