Finansai

„BRAITIN“ komandą sustiprino Agnius Tamošaitis iš „Inreal“

Turto valdymo bendrovės „BRAITIN“ NT investicijų direktoriumi nuo šiandien pradėjo dirbti Agnius Tamošaitis, buvęs nekilnojamojo turto plėtros grupės „Inreal“ NT valdymo departamento vadovas. Tai nauja pozicija, kurią „BRAITIN“ įsteigė aktyvindama savo veiklą NT rinkoje.   

„Jei būtume krepšinio komanda, sakyčiau, kad į komandą atvyko NBA lygio įžaidėjas. Neslepiame savo ambicijų plėstis specializuotuose, daug patirties ir specifinių žinių reikalaujančiuose komercinio NT segmentuose, todėl Agniaus profesionalumas ir autoritetas leis greičiau ir drąsiau priimti investavimo sprendimus ir užtikrinti kokybišką turto plėtrą ir valdymą“, – įsitikinęs „BRAITIN“ partneris Rytis Davidovičius.

„Nekilnojamojo turto srityje dirbu 18 metų, visus juos praleidau vienoje organizacijoje, todėl apsispręsti nebuvo lengva. Įtikino „BRAITIN“ ambicijos, veržlumas ir siekis veikti specifinių žinių reikalaujančiuose NT rinkos segmentuose. Turiu sukaupęs daug patirties sėkmingai įgyvendinant įvairius projektus – gyvenamuosius, komercinius, poilsio bei industrinius/logistikos. Šia patirtimi noriu pasidalinti su  investuotojais, kuriems siūlysime galimybę ne tik kurti vertę sau, bet ir prisidėti prie Lietuvos ekonomikos plėtros“,  – pažymėjo A. Tamošaitis.

A. Tamošaitis „Inreal“ grupėje dirbo nuo 2003 metų. Jis yra Vilniaus universiteto ir BMI (Baltic Management Institute) absolventas.

Apie „BRAITIN“:

Turto valdymo įmonę „BRAITIN“ kontroliuoja buvęs bankininkas Audrius Žiugžda (67% akcijų) ir investicijų specialistas Rytis Davidovičius (33%). Įmonė valdo nekilnojamojo turto fondą, valdomo turto dydis viršija 80 mln. EUR.  

Daugiau informacijos:

Rytis Davidovičius

Mob.: +370 698 39884

E.paštas: rytis.davidovicius@lewben.com

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum“

(Perskaityta per mėnesį: 11, iš jų šiandien: 1.)