Namai,  Ne į temą,  Paslaugos

Būsto nuoma

busto nuomaGalvojate kokiomis aplinkybėmis pavyktų greitai išsinuomoti būstą? Kiekvienas žmogus, kuris nori rasti geriausią sprendimą, ieškant stogo virš galvos, turi nemažai pastangų skirti jo paieškai ne tik eiliniuose skelbimų portaluose, bet ir kitose vietose. Svarbu yra tai, jog butų nuomos skelbimai yra aptinkami daugelyje vietų, o kalbant apskritai, čia reikėtų išnaudoti net ir menkiausias galimybes. Faktorių, kurie lemia nuomos kainą yra ne vienas, tačiau būtina žinoti, jog buto paieškai nemažai įtakos turi ir jūsų turimas biudžetas.

Ko gero vienas paprastesnių būdų ieškoti buto norimame mieste, tai kaip jau minėjome – naudotis internete veikiančiais skelbimų portalais. Tai reiškia, jog naršant juos, jūs galite aptikti gana aktualių pasiūlymų. Dažniausiai tokių skelbimų antraštės iš karto būna aiškios, pavyzdžiui, pamačius skelbimą su prierašu „butų nuoma Vilnius“, iš karto galite suprasti, jog būstas nuomojamas sostinėje ir čia reikėtų pastebėti vieną faktą – tiek Vilniuje, tiek ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose butų nuomos kainos yra kiek aukštesnės nei mažuose miesteliuose ar kaimuose. Trumpai tariant, čia dar reikėtų apžvelgti ir kitus niuansus – miesto rajonas taip pat įtakoja nuomos kainą. Pavyzdžiui, jeigu jums yra siūlomas būstas tokiame rajone, kuriame yra aukštas nusikalstamumo lygis, tai faktas, jog niekas nenorės tokiame rajone nuomotis buto, todėl čia būsimi nuomininkai yra viliojami žemomis kainomis, kuriomis žinoma yra pasinaudojama. Verta pabrėžti, jog rajonai ne tik neigiamai veikia nuomos kainą – jeigu siūlomas butas yra arti centro, tai suprantama, jog už jį teks pakloti nemenką sumelę. Kas liečia butų nuomos pasiūlymų paiešką skelbimų portaluose, tai turite žinoti, jog čia skelbimai talpinami ne tik nuomotojų, bet ir tarpininkų t.y. nekilnojamo turto agentūrų ar privačių brokerių.

Kas liečia kitas galimybes, buto galite ieškoti pasinaudoję nekilnojamo turto agentūrų paslaugomis. Šių specialistų dėka, jums nereikės apskritai vargintis ir patiems ieškoti geriausio pasiūlymo. Būtent šie specialistai pasirūpins viskuo už jus, žinoma – ne už ačiū. Jūsų darbas bus tiesiog išsakyti specialistui savo poreikius t.y. kokio buto norite – ar su baldais bei buitine technika ar be jų, taip pat turėsite apibrėžti kokio ploto butas jums reikalingas. Žinoma, išaiškinus visus reikalavimus, galiausiai turėsite apibrėžti savo biudžetą, kurį galite skirti nuomai. Tokiu atveju, brokeris ar agentūra imsis jums tinkamiausio pasiūlymo paieškos ir svarbiausia – jis naudos savus metus. Jeigu šie specialistai jums suranda žadėta butą, tai jūs turėsite sumokėti vienkartinį mokestį už šias paslaugas, kuris dažnai siekia buto nuomos mėnesinį mokestį. Nesvarbu ar jums reikalinga buto ar kambarių nuoma Vilniuje ar visai kitame mieste, čia galioja analogiškos šių paslaugų pasinaudojimo sąlygos.

Jeigu neturite laiko patys imtis būsto nuomos pasiūlymų paieškos, tai paprasčiausiai šį darbą patikėkite profesionalams.

(Perskaityta per mėnesį: 69, iš jų šiandien: 1.)