Finansai

„CIRCLE K“ GALĖS PERIMTI DEGALINĖS SOSTINĖJE KONTROLĘ

Konkurencijos taryba leido bendrovei „Circle K Lietuva“ išsinuomoti iš įmonės „Takuras“ degalinę, esančią Vilniuje, ir šiuo sandoriu perimti pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. birželio 12 d. „Circle K Lietuva“ ketina išsinuomoti iš bendrovės „Takuras“ degalinę, esančią Geležinio Vilko g. 24, Vilniuje, ir čia prekiauti degalais bei kitais maisto ir ne maisto produktais bei teikti kitas paslaugas. Nuomos sandoriu „Circle K Lietuva“ planuoja įgyti degalinės kontrolę.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Circle K Lietuva“ vykdo mažmeninę prekybą benzinu, dyzelinu, suskystintomis dujomis, didmeninę prekybą benzinu, dyzelinu, prekiauja maisto ir ne maisto produktais, teikia transporto priemonių plovyklos paslaugas.

Degalinėje, esančioje Geležinio Vilko g. 24, Vilniuje, prekiaujama benzinu, dyzelinu, suskystintomis dujomis, taip pat – maisto ir ne maisto produktais.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Pranešimą paskelbė: Konkurencijos tarybos Komunikacijos skyrius, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)