Finansai

„Citadele“ finansuoja „Groa Real Estate Fund I“ plėtrą

„Citadele“ bankas suteikė 2,4 mln. eurų finansavimą investicijų valdymo bendrovės „Groa Capital“ fondui „Groa Real Estate Fund I“. Į komercinį NT investuojantis fondas įsigijo Avižienių seniūnijoje (Vilniaus r.) šiemet užbaigtą, veiklą vasario mėnesį pradėjusį prekybos centrą, kurio pagrindinis nuomininkas yra vienas didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų.

„Laikomės žemos rizikos investavimo strategijos, todėl investuojame tik į aukštus kokybės reikalavimus atitinkančius ir ilgalaikes nuomos sutartis turinčius prekybos centrus, biurų pastatus, taip pat domimės duomenų centrais. Investicinių projektų dairomės visų trijų Baltijos šalių didžiuosiuose miestuose ir jų priemiesčiuose“, – sako „Groa Capital“ generalinis direktorius Tomas Rudokas.

„Džiaugiamės, kad „Groa Capital“ mūsų banką pasirinko vienu iš fondo plėtros investuotojų ir galime prisidėti prie „Groa Real Estate Fund I“ fondo plėtros. Investuotojų susidomėjimas NT pastaruoju metu pastebimai auga, dabar palankus metas komercinio NT sektoriuje ieškoti objektų investiciniams sandoriams“, – pabrėžia „Citadele“ banko valdybos narys, Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

Į komercinį NT investuojantis „Groa Real Estate Fund I“ buvo įsteigtas 2017 metais. „Groa Real Estate Fund I“ iš viso valdo 8 komercinio NT objektus Lietuvoje – prekybos ir biuro pastatus Vilniuje bei Kaune. Planuojama fondo veiklos trukmė – 8 metai, dydis – 30 mln. eurų.

Apie „Citadele“ banką: JAV kapitalo „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, jos pavaldžiosios įmonės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Pagal turto vertę „Citadele“ yra antras didžiausias komercinis bankas Latvijoje. „Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse. Be klasikinių bankininkystės sprendimų, „Citadele“ klientams siūlo įvairias paslaugas, paremtas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus. „Citadele“ bankas pirmasis Baltijos šalyse pasiūlė galimybę atsidaryti banko sąskaitą atsisiuntus mobiliąją programėlę ir pasidarius asmenukę, taip pat bekontakčius mokėjimus išmaniuoju žiedu.

Pranešimą paskelbė: Akvilė Pušinskaitė, UAB ADVERUM

(Perskaityta per mėnesį: 13, iš jų šiandien: 1.)