Finansai

CRAMO įtaka statybinės technikos nuomos rinkoje: 2023 m. ataskaitoje – augę pardavimai, bendrasis pelnas ir nuomos parkas

Viena iš rinkos lyderių Lietuvoje, statybinės technikos nuomos bendrovė CRAMO, praneša pernai fiksavusi palankius finansinius rodiklius. 2023 m. bendrovės duomenimis – augę pardavimai (15 proc.) ir bendrasis pelnas (18 proc.), o nuomos parkas plėtėsi toliau – šį sudaro per 18 tūkst. įrangos vienetų.

2023 m. bendri pardavimai siekė 29,9 mln. eurų, palyginti su 25,9 mln. eurų 2022 metais, o tai lėmė bendrovės paslaugų augimas visuose segmentuose. CRAMO generalinio direktoriaus Mindaugo Šilobrito teigimu, šie rodikliai atspindi tvirtą bendrovės padėtį rinkoje ir gebėjimą prisitaikyti prie kintančių klientų poreikių.

„2023-ieji CRAMO buvo strateginio augimo ir gerų finansinių rezultatų metai. Mūsų dėmesys į klientus orientuotus sprendimus ir veiklos efektyvumą leido pasiekti, jog per pastaruosius penkerius metus dvigubinome apyvartą. Tačiau reikšmingiausias pasiekimas – investicijos į visiškai naujas nuomos paslaugas bei įrangą, kas ne tik atspindi mūsų įsipareigojimą diegti naujoves, bet ir sudaro sąlygas tvirtai stovėti dinamiškoje rinkoje“, – sako M. Šilobritas.

Bendrovės bendrasis pelnas išaugo 18 proc. palyginti su  2022 m. Šį šuolį lėmė strateginis CRAMO dėmesys sąnaudų struktūros optimizavimui ir veiklos efektyvumo didinimui.

Ženklus ir technikos parko augimas: pernai bene trečdaliu pagausėjo naujos stambiosios bei kėlimo įrangos (atitinkamai 28 ir 31 proc.), įrankių kiekis padidėjo 18 proc., o statybinių namelių – 5 proc. Vien įrankių bendrovė skaičiuoja per 13 tūkst. vienetų, o visas įrangos parkas viršija 18 tūkst. technikos vienetų.

Vadovo teigimu, 2023 metai pasižymėjo ne tik finansiniu augimu, bet ir didelėmis CRAMO investicijomis į ekologišką bei mažiau taršią įrangą, asortimento plėtrą bei visiškai naujas nuomos paslaugas, įskaitant skaitmeninius nuomos sprendimus, kurie stiprino bendrovės galimybes tenkinti besikeičiančius klientų poreikius.

„Ir toliau einame savo ilgalaikės strategijos keliu – teikti aukštos kokybės tvarius nuomos sprendimus, kurie prisideda prie mūsų klientų sėkmės. Nestokodami optimizmo žvelgiame į ateitį ir esame tikri, kad sugebėsime ir toliau kurti vertę savo klientams, darbuotojams ir akcininkams“, – priduria CRAMO generalinis direktorius.

Pranešimą paskelbė: Adelė Navickaitė, UAB ADVERUM

CRAMO įtaka statybinės technikos nuomos rinkoje: 2023 m. ataskaitoje – augę pardavimai, bendrasis pelnas ir nuomos parkas


CRAMO įtaka statybinės technikos nuomos rinkoje: 2023 m. ataskaitoje – augę pardavimai, bendrasis pelnas ir nuomos parkas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)