implantai
Paslaugos

Dantų implantai grąžina ne tik šypseną

Odontologija – sritis, kur nesvetima nei sveikatos, nei grožio tema. Šios abi temos labai susijusios. O ką galima pasakyti apie dantų implantus? Jie yra puikus patvirtinimas to, kas dabar paminėta. Grąžina jie ne tik šypseną…

Harmonija

Pradėkime nuo to, kad dantų implantas pakeičia natūralią danties šaknį. Vadinasi, nebeyra kaulas, dingsta rizika, kad kiti dantys kryps į išrauto danties pusę. Tai reiškia, kad visa burnos ertmė – ir sveika, ir graži.

Kas be ko, implantuojant siekiama visapusiškos estetikos. Tad abejoti dėl šypsenos grožio neverta. Kaip dirba gamintojai, kiek pastangų jie deda, kad produkcija būtų ne tik maksimaliai kokybiška, bet ir ypač estetiška!.. O gydytojai odontologai savo ruožtu visa tai pritaiko. Ir ne bet kaip, o labai kruopščiai, pasitelkę visą savo profesionalumą, patirtį ir norą padėti pacientui. Šitai apibūdintume vienu žodžiu – harmonija.

Natūralumas

Kartu su paminėtais dalykais implantai grąžina ir dar kai ką… Taip, žmogus gali patogiai valgyti, nesibaimindamas, kad patiekalas pernelyg kietas. Nereikia apsiriboti košėmis. Tačiau šįkart mes ne apie tai. Atkūrus dantis, atkuriamas ir pasitikėjimas. Juk ne visada malonu išsižioti, jei burnoje trūksta dantų. Tarkime, randamas geras darbo pasiūlymas, bet susimąstoma, ar eiti į pokalbį, nes priekyje nėra danties… Panašiai kalbėtina ir apie kitas socialines situacijas. Šypsena ar tiesiog išsižiojimas jose – svarbūs, neatsiejami nuo natūralumo.

Beje, ar implantai atrodo natūraliai? O gal lengva pastebėti, kad tai dirbtiniai dantų pakaitalai? Jau rašyta, kad gamintojai nepaprastai stengiasi, pluša iš peties, kad viskas atrodytų itin natūraliai. Todėl šypsena – ir labai graži, ir labai natūrali.

Konstruktyvumas ir kruopštumas

Aišku, kiekvienas gydytojas turi deramai įvertinti, kokia yra situacija. Nors implantavimo metodika tikrai pažangi, ji gali būti taikoma tik atsižvelgus į įvairius faktorius. Pavyzdžiui, jei tėvai atves į odontologijos kliniką vaiką, specialistas pasakys, kad be pilnametystės neimplantuos. Be amžiaus, dar yra ir ligų veiksnys. Tarkime, neimplantuojama sergančiajam gingivitu. Pirmiausia burnos ertmės situacija turi būti tinkama, o tada jau mąstoma apie implantacijos procedūrą.

Kiekvienas gydytojo sprendimas skirtas tam, kad rezultatas būtų geras, kad pacientai galėtų džiaugtis, šypsotis ir nebijoti bendrauti bei valgyti. Čia svarbus ir kruopštumas, ir konstruktyvus žvilgsnis, nes geras rezultatas negali būti skubotas. Tai preciziškumas, kur kantrybė anaiptol nėra svetima.

O kur galima kreiptis, jei rūpi ši dantų atkūrimo procedūra? Kviečiame apsilankyti https://odonteja.lt/dantu-implantai/ ir pasikonsultuoti. Čia rasite informacijos, aktualios tiek šviečiamuoju požiūriu, tiek prireikus gydymo.

(Perskaityta per mėnesį: 6, iš jų šiandien: 1.)