Namai

Dewalt įrankiai- ilgaamžė kokybė

DeWalt tai kokybė, istorija, žinomumas ir inovacijos viename. Ši profesionali įrankių, skirtų statyboms, gamybai ir medienos darbams gamintoja veikia jau beveik 100 metų. Per tą šimtmetį dėl teisingo požiūrio į vartotoją, kryptingos veiklos ir inovatyvių sprendimų DeWalt tik sustiprėjo. Dabar įmonė valdo du prekinius ženklus:

DeWalt įrankiai: visi profesionalūs, industriniai bei profesionalūs įrankiai

Black&Decker įrankiai: buičiai bei paprastam vartotojui skirti įrankiai

Kompanija gamina vidutiniškai platų produkcijos asortimentą, bet tai yra pliusas, kadangi jie gali užtikrinti visišką kokybę, be jokių išimčių. Įrankiai yra išskirtinai patvarūs, modernūs bei nepakeičiami statybos darbuose ar bet kokioje sunkioje užduotyje. Gamintojas žino savo produktą ir jį gerbia, todėl jūs gaunate net 36 mėnesių garantiją kai perkate DeWalt produktus iš „Elremta“.

UAB „Elremta“ prekiauja plačiu DeWalt įrangos asortimentu ir turi ką pasiūlyti kiekvienam vartotojui. Susidomėjote? Eikite į UAB „Elremta“ internetinį puslapį  ir sužinokite visus svarbius faktus apie šią kompaniją bei įsigykite jų gaminamos įrangos, tiesiai iš JAV pramonės šerdies Rytinėje pakrantėje tikrai patraukliomis kainomis.

UAB „Elremta“ taip pat siūlo ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti įrangą, jeigu jums jos reikia trumpesniam arba labai apibrėžtam laiko tarpui. Čia galite rasti naujų bei naudotų įrankių, o, jeigu reikia – bus atliktas ir kokybiškas bei maksimaliai įrankio veiksmingumą bei vertę atstatantis remontas. 20 metų aukštiname savo specialistų kvalifikaciją, kad jie aptarnautų jus pagal aukščiausios kokybės standartą bei padėtų rasti geriausią įrangos variantą ar komplektą.

(Perskaityta per mėnesį: 116, iš jų šiandien: 1.)