Finansai

DHL Express metiniame Great Place to Work® sąraše pripažinta geriausia darbo vieta Europoje 2021 m

2021 m. Rugsėjo 24 d. Bona, Vokietija: DHL Express, pirmaujanti pasaulyje tarptautinių greitųjų paslaugų teikėja, metiniame Great Place to Work® sąraše pripažinta geriausia darbo vieta Europoje. Šis Great Place to Work® įvertinimas bendradarbiaujant su The Economist Group įvertino ir pripažino milžiniškas įmonės investicijas į savo darbuotojus. Praėjusiais metais buvusi 10 -oje vietoje DHL Express per pastaruosius metus gerokai pagerino savo įsipareigojimą kurti teigiamą ir vertinančią darbo aplinką ir šiais metais užėmė 1 –ą vietą.

„Džiaugiamės, kad mums kartu su visais darbuotojais pavyko sukurti geriausią įmanomą darbo vietą. Ši kelionė tikrai buvo maratonas, o ne sprintas – geriausios darbo vietos pripažinimas yra nuolatinio susitelkimo į bendrą aplinką, kuri motyvuoja, vertina ir ugdo mūsų žmones, rezultatas “, – sakė DHL Express Europe generalinis direktorius Alberto Nobis. „Mūsų darbuotojai puikiai atlieka savo darbą, todėl įrodėme, kad nusipelnėme šio įvertinimo. Visos pandemijos metu mūsų darbuotojai sudarė sąlygas vykti pasaulinei prekybai ir rėmė bendruomenes, kuriose mes veikiame. Jų motyvacija kyla iš mūsų ilgametės pripažinimo kultūros, kuri taip pat atsispindi mūsų darbuotojų pasitenkinime. Žmonės yra mūsų verslo pagrindas “.  

“Šis gautas Great Place to Work instituto pripažinimas ir pirma vieta Europoje – didelė garbė mums kaip darbdaviui, o tuo pačiu ir įsipareigojimas tęsti dabar vykdomas įvairias iniciatyvas ir jas dar labiau gerinti. Tarptautinis bei Great place to work instituto sertifikavimas leidžia mums įsivertinti ir suprasti, kaip DHL kompanija ir mūsų nuolat tobulinamos sritys yra vertinamos bendrame plataus įmonių sąrašo kontekste. Džiaugiamės, kad esame įvertinti Europoje kaip Geriausias darbdavys! Didžiuojamės įvairiomis DHL vykdomomis iniciatyvomis darbuotojams tiek globaliai, tiek Lietuvoje: lyderystės ugdymo programomis, sąžiningo atlygio politika, Sertifiktuotų tarptautinių specialistų mokymų programa, DHL Got Heart iniciatyva bei kitomis socialinėmis veiklomis ir sritimis, į kurias fokusuojamės, norėdami pagerinti darbuotojų įsitraukimą ir motyvaciją dirbant DHL. Turime ir iš ties unikalių, išskirtinių iniciatyvų savo darbuotojams, pavyzdžiui, ,,Ain’t no mountain high enough’’ iniciatyva, kurios metu net 14 darbuotojų iš viso pasaulio buvo atrinkti kopimui į Everestą, į Himalajų bazinę stovyklą (beje, viena iš jų – DHL Lietuvos darbuotoja). Taip pat,  šiemet organizuojamas Pole Position iššūkis, kurio metu bus renkama viena DHL darbuotoja, dalyvausianti 2022m. balandį Šiaurės ašigalio maratone. Mūsų šūkis ,,As One’’ neabejotinai yra visa ko pagrindas – kompanijoje dirba profesionalių darbuotojų komanda, visi dirbame išvien, norėdami pasiekti bendrą tikslą” – sakė Nerilė Rimienė, DHL Lietuva Personalo skyriaus vadovė.

Kad įmonės būtų pripažintos kaip „geriausia darbo vieta Europoje“, jos turi dalyvauti „Great Place to Work“ geriausių darbo vietų ™ nacionaliniuose sąrašuose. Šis pripažinimas pagrįstas konfidencialiais apklausos duomenimis, kuriais vertinama darbuotojų patirtis pasitikėjimo, naujovių, įmonės vertybių ir lyderystės srityse. Įmonės taip pat vertinamos pagal tai, kaip gerai jos sukuria „For All ™“ darbo patirtį, apimančią visus darbuotojus, nepriklausomai nuo to, kas jie yra ar ką jie daro. Šiais metais COVID-19 atkreipė dėmesį tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų fizinę ir psichinę gerovę.

„Geriausios darbo vietos Europoje ™ sukūrė naują įvairių pramonės šakų darbuotojų priežiūros standartą“, – sakė „Great Place to Work®“ generalinis direktorius Michaelas C. Bushas. „Šioms įmonėms vadovauja lyderiai, kurie didžiuojasi palaikydami savo darbuotojų poreikius. Jie sukuria lanksčią darbo aplinką, kurioje gali atsiskleisti kiekvienas, nesvarbu, kokios jo pareigos ar atsakomybės versle. Sveikiname geriausias darbo vietas Europoje ™ 2021 m. “

– Pabaiga–

DHL – Pasaulio logistikos kompanija

DHL yra pirmaujantis pasaulinis logistikos pramonės prekės ženklas. Mūsų DHL padaliniai siūlo neprilygstamą logistikos paslaugų spektrą, pradedant nuo nacionalinių ir tarptautinių siuntų pristatymo, elektroninės prekybos siuntimo ir vykdymo sprendimų, tarptautinio greitojo, kelių, oro ir vandenynų transporto iki pramoninio tiekimo grandinės valdymo. DHL, turinti apie 400 000 darbuotojų daugiau nei 220 šalių ir teritorijų visame pasaulyje, saugiai ir patikimai jungia žmones ir įmones, sudarydama sąlygas tvariems pasauliniams prekybos srautams. Turėdamas specializuotų sprendimų, skirtų augančioms rinkoms ir pramonės šakoms, įskaitant technologijas, gyvybės mokslus ir sveikatos priežiūrą, inžineriją, gamybą ir energetiką, automobilių mobilumą ir mažmeninę prekybą, DHL užtikrintai išlaiko savo poziciją vadintis „Pasaulio logistikos kompanija“.

DHL yra „Deutsche Post DHL Group“ dalis. Grupė 2021m uždirbo daugiau nei 66 milijardų eurų pajamų. „Deutsche Post DHL Group“ siekia iki 2050 m. pasiekti nulinę emisiją logistikoje.

Pranešimą paskelbė: Jurga Radzevičiūtė, UAB ,,DHL Lietuva“
DHL Express metiniame Great Place to Work® sąraše pripažinta geriausia darbo vieta Europoje 2021 m

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)