Finansai

DHL Express skelbia metinį kainų koregavimą 2023 metams Lietuvoje

Vidutinis tarifų padidėjimas 13,9 % įsigalios nuo 2023 m. sausio 1 d

Pasaulyje pirmaujanti tarptautinių skubių siuntų kompanija DHL Express šiandien paskelbė kainų koregavimus, kurie įsigalios nuo 2023 m. sausio 1 d. Vidutinis kainų padidėjimas Lietuvoje sieks 13,9 proc., palyginus su 2022 m.

„2022-ieji buvo dar vieni neramūs metai, kai nepastovi rinkos aplinka metė iššūkį pasaulinei prekybai. Tačiau mes įrodėme savo gebėjimą pasiūlyti stabilias ir patikimas paslaugas savo klientams visame pasaulyje“, – sakė Mindaugas Pivoriūnas, DHL Express Lietuva vadovas. „Kasmet koreguodami kainas galime investuoti į savo infrastruktūrą ir technologijas, siekdami užtikrinti atsparius, tvarius ir pasaulinio lygio klientų sprendimus. Tai apima pažangiausius orlaivius ir transporto priemones, plečiami siuntų rūšiavimo centrai ir terminalai, siekiant užtikrinti didėjantį klientų poreikį. Taip pat investuojame į ekologiškus ir tvaresnius sprendimus, tokius kaip tvarus aviacijos kuras ir elektrinės transporto priemonės.”

DHL Express kainas koreguoja kasmet, atsižvelgdama į infliaciją ir valiutų dinamiką bei administracines išlaidas, kurios susijusios su reguliavimo ir saugumo priemonėmis. Šias priemones reguliariai atnaujina nacionalinės ir tarptautinės institucijos kiekvienoje iš daugiau nei 220 šalių ir teritorijų, kurias aptarnauja DHL Express. Priklausomai nuo kiekvienos šalies sąlygų, kainų koregavimai jose skirsis ir bus taikomi visiems klientams, jei tai leidžia vietinės sutartys.

Taip pat bus koreguojami keleto pasirenkamų paslaugų ir priemokų įkainiai. Daugiau informacijos rasite www.dhl.lt

Pranešimą paskelbė: Ingrida Krikštanavičienė, UAB ,,DHL Lietuva”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)