Finansai

„Elektrum Lietuva“ vadovo Martyno Gigos komentaras dėl pokyčių elektros tiekimo rinkoje

„Elektrum Lietuva“ veiklą tęsia įprastai, jokių drastiškų pokyčių ar masinio planų keitimo neplanuojame. Turime didelę patirtį energetikos rinkoje ir savo įsipareigojimų klientams laikomės 100 proc.

 Energetikos rinka yra specifinė sritis, ypač šiuo nepaprastu laikotarpiu reikalaujanti ypač stiprių kompetencijų elektros kainų valdymo klausimu. Ir toliau laikomės savo pozicijos, kad elektros kainą namų ūkiams labiausiai apsimoka užfiksuoti, nes jos kilimo kryptis išlaiko savo vektorių.

Esame pasiryžę skirti maksimalų dėmesį, pastangas ir tiek laiko, kiek jo reikės, kad padėtume vartotojams, kurie ne savo noru nuo rudens patenka į biržos kainų loteriją, sudaryti jiems palankiausias naujas elektros tiekimo sutartis.

Apie bendrovę:

„Elektrum Lietuva“ yra didžiausios Baltijos šalyse elektros gamintojos „Latvenergo“ (Latvija) antrinė įmonė, teikianti įvairius energetikos sprendimus buitiniams ir verslo klientams Lietuvoje. Remiantis „Eurostat“ duomenimis, net 50 proc. „Latvenergo“ pagamintos elektros energijos yra iš atsinaujinančių šaltinių. Bendrovė „Elektrum Lietuva“ šiuo metu tiekia elektrą daugiau nei 12 tūkst. įmonių, savo elektros tiekėju įmonę pasirinko per 98 tūkst. namų ūkių, įmonė tiekia dujas beveik 500 bendrovių, yra įrengusi virš 700 saulės elektrinių bei 1,5 megavatų (MW) galingumo 1 mln. eurų vertės saulės parką pajūryje. Vystomi dar penki nauji saulės parkai, kurių bendra galia viršys 20 MW.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Saulytė-Šulgat, UAB „Idea Prima”
„Elektrum Lietuva“ vadovo Martyno Gigos komentaras dėl pokyčių elektros tiekimo rinkoje

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)