Finansai

„Ellex“ didina atotrūkį Baltijos šalyse augindama partnerių gretas

Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ plečia kontoros partnerių gretas, pakviesdama jais nuo šių metų balandžio mėn. tapti asocijuotus kontoros partnerius dr. Ąžuolą Čekanavičių ir Povilą Junevičių. Taip „Ellex“ išauginusi partnerių skaičių iki 51 dar labiau didina atotrūkį rinkoje toliau įtvirtindama didžiausios Baltijos regione partnerių komandos poziciją.

Povilas Junevičius dar studijuodamas prieš 15 metų pradėjo savo profesinę karjerą „Ellex Valiunas“. Visus šiuos metus jis dirbo Įmonių teisės, įmonių įsigijimų ir susijungimų (M&A) praktikos komandoje. P. Junevičius padeda klientams kuriant holdingų ir įmonių grupių struktūras Lietuvoje ir užsienio šalyse, privatiems klientams ir šeimos biurams įsigyjant, investuojant, realizuojant  turtą ir struktūrizuojant jo valdymą įvairiose valstybėse. Jo patirtis taip pat apima įmonių M&A, finansavimo bei investavimo ir kt. sandorius. Jis teikė teisines paslaugas tokiems klientams kaip Vokietijos automobilių gamintojui „Daimler“, pasaulinei mokėjimo kortelių gigantei „Visa“, vienai didžiausių Suomijos finansų įmonių „OP Financial Group“  ir kitiems. Be darbo su klientais P. Junevičius pasižymėjo ir kuriant teisinę bazę Lietuvoje. Advokatas rengė siūlymus dėl Akcinių bendrovių, Ūkinių bendrijų, Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos ir kitų įstatymų pakeitimų.

Dr. Ąžuolas Čekanavičius prie „Ellex Valiunas“ komandos prisijungė prieš ketverius metus jau turėdamas solidžią patirtį. Advokatas, patentinis patikėtinis daugiau nei 16 metų atstovauja klientams teisminiuose ginčuose ir konsultuoja juos įvairiais komercinės teisės klausimais. Jis specializuojasi intelektinės nuosavybės, informacinių technologijų, reklamos ir žiniasklaidos teisinio reguliavimo srityse ir yra pelnęs pasaulyje žinomų prekių ženklų, tokių kaip „Starbucs“, „About Baltic Underwear” pasitikėjimą. Jo klientų gretose taip pat yra „Dokobit“,  „Laisvas ir nepriklausomas kanalas”, „Sportland“ ir kiti. Kontoros teisininko solidi patirtis vaidina svarbų vaidmenį kuriant reguliacinę aplinką – advokatas aktyviai dalyvavo rengiant Visuomenės informavimo įstatymą bei Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo projektus, turi solidžią akademinę patirtį.

„Džiaugiuosi kasmet augančia kontoros partnerių komanda. Per pastaruosius penkerius metus ji tapo daugiau nei trečdaliu didesnė, todėl, matyt, nesuklysiu pasakydamas, kad „Ellex“ advokatų kontoros partnerių gretos rinkoje auga sparčiausiai. Man asmeniškai labai svarbu, kad šis augimas itin subalansuotas – augame ir pritraukdami talentus iš išorės, ir užaugindami savus. Tiek P. Junevičius, tiek Ą. Čekanavičius kontoroje dirbo daug metų. Jie savo darbu pelnė klientų pasitikėjimą ir kolegų įvertinimą, todėl visai partnerių komandai šis pokytis yra labai organiškas, lauktas ir džiugus”, – sako  „Ellex Valiunas“ vadovaujantis partneris Rolandas Valiūnas.

Verslo advokatų kontora „Ellex Valiunas“ yra visame Baltijos šalių regione veikiančios „Ellex“ dalis. Kontoros biure Lietuvoje dirba per 110 teisininkų, tarp kurių 27 partneriai, o visose trijose Baltijos šalyse – per 215 teisininkų, iš kurių 51 partneris. Iš viso teisininkų ir verslo palaikymo paslaugas teikiančių profesionalų komanda Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vienija 270 darbuotojų ir jau daug metų yra didžiausia advokatų kontora Baltijos šalyse.

Pranešimą paskelbė: Vykintė Budrytė, We are marketing, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)