Finansai

„Freedom Holding Corp" – aukšti ketvirčio rezultatai ir humanitarinė parama Ukrainai

„Freedom Finance Europe, Baltijos šalyse valdančios investavimo platformą „Freedom24, patronuojančioji bendrovė „Freedom Holding Corp.“ padidino pirmojo ketvirčio pajamas iki 227 mln. dolerių, o klientų skaičių – iki 479 000.

„Freedom Holding Corp.“ – „Freedom Finance Europe“ – įkūrėja paskelbė savo finansinius rezultatus už 2023 finansinių metų pirmąjį ketvirtį, kuris baigėsi 2022 metų birželio 30 dieną. Holdingo bendrovė pranešė apie 227 milijonus JAV dolerių siekiančias pajamas, o tai yra 81 milijonu JAV dolerių daugiau nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais. „Freedom Finance Europe“ buvo atsakingi už 69,5 milijonus JAV dolerių arba 31% visų grynųjų pajamų.

Holdingo bendrovės pajamų augimą lėmė 36% (iki 132 milijono JAV dolerių) padidėjusios pajamos iš mokesčių ir komisinių. Taip nutiko dėl padidėjusio klientų sąskaitų skaičiaus ir didesnio vartotojų bei sandorių kiekio. Pajamos iš palūkanų padidėjo 96% iki 49 milijonų JAV dolerių, atsižvelgiant į padidėjusį prekybinio portfelio dydį ir išduotų paskolų kiekį.

2022 metų birželio 30 dienai holdingo padaliniuose buvo atidaryta 479 000 brokerio klientų sąskaitų, arba 69 000 (arba 17%) daugiau nei 2022 metų kovo 31 dienai.

Bendrovė pranešė apie 59 milijonus JAV dolerių siekiančias grynąsias pajamas per ketvirtį, palyginti su 55 milijonais JAV dolerių per tą patį ketvirtį praėjusiais metais. Remiantis vidutiniu svertiniu 59,5 milijono vienetų skaičiumi, pajamos iš akcijų padidėjo nuo 0,93 JAV dolerių iki 0,99 JAV dolerio.

Holdingo bendrovės išlaidos išaugo 71 milijonu JAV dolerių (arba 84%) dėl veiklos plėtros ir naujų darbuotojų samdymo bei didesnių išlaidų reklamai ir labdaringai veiklai.

„Freedom Finance Europe“ Ukrainai paaukojo 2 milijonus eurų greitosios pagalbos automobiliams įsigyti

2022 metų rugpjūtį „Freedom Holding Corp.“ padalinys Europoje „Freedom Finance Europe“ pervedė 2 milijonus eurų humanitarinės pagalbos Ukrainai. Pinigai buvo panaudoti greitosios pagalbos automobilių įsigijimui. Pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska paskelbė apie lėšų rinkimą greitosios pagalbos automobiliams per antrąjį pirmųjų ponių ir ponų susitikimą Kijeve liepos 23 dieną.

Priekinėse linijose dirbančiuose greitosios pagalbos automobiliuose yra įmontuoti deguonies bakai, širdies monitoriai, defibriliatoriai, elektrokardiografai ir ventiliatoriai. Apytikslė vienos transporto priemonės kaina siekia iki 100 000 eurų – už „Freedom Finance Europe“ pinigus galima nusipirkti daugiau nei 20 tokių transporto priemonių.

„Mes žinome ir tikime, kad naujieji greitosios pagalbos automobiliai palengvins medikų darbą ir padės išsaugoti šimtus gyvybių. Kiekvieno žmogaus gyvybė yra brangi, o karo metu sužeistiems kariams ir civiliams yra brangi kiekviena sekundė. Tol, kol mes vieni kitais rūpinsimės ir padėsime, būsime nesunaikinami!”, sako Marina Bartoshek, „Freedom Finance Ukraine“ vadovė.

„Freedom Finance Europe“ pinigus paaukojo naudodami lėšų rinkimo platformą UNITED24, kuri buvo sukurta Ukrainos Prezidento Volodimiro Zelenskio iniciatyva. Tai pagrindinis aukų iš viso pasaulio, skirtų padėti Ukrainai, rinkimo būdas.

Gegužės mėnesį „Freedom Finance Europe“ Ukrainos labdaros fondams „Your Reliance“ ir „Help Together“ bei „Help Ukraine“ centrinei būstinei pervedė 2,7 milijonus Eurų.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)