Technologijos

Gamybos valdymo sistema už patrauklia kaina

Daugelyje gamyklų vis dar nėra naudojamos naujausios programos. Tai iš tikrųjų apsunkina visus darbus. Kuo didesnė gamykla, tuo daugiau informacijos reikia apdoroti. Taigi gamybos valdymo sistema yra tam sukurta, kad klientams būtų lengviau disponuoti turima informacija. Kiekvienas įmonės darbuotojas naudodamasis programa gali efektyviai planuoti savo darbo diena. Tokios programos palengvina darbuotojų kasdienybe. Taigi, kaip diegiamos programos? Viskas prasideda nuo to, kad klientas užsisako jam reikalingą programą. Su klientu susisiekia įmonės atstovas ir yra pasirašoma sutartis. Kuomet visi popieriniai dalykai patvirtinti tuomet prasideda programos tobulinimo darbai. Į gamybos teritoriją atvyksta programuotojų komanda, kuri išsiaiškina kokias funkcijas atlieka kiekvienas darbuotojas ir kokia informacija jis disponuoja. Taigi, atlikus šiuos visus darbus pradedamas programos įdiegimo darbas. Gamybos valdymo sistema bus paprastesnė, kuomet naudosite naujausias programas, leidžiančias apjungti įvairius kompanijos padalinius. Kaip jau minėjome atlikus visus analizavimo darbus prasideda programos diegimo darbai. Į pagrindinius kompiuterius yra įdiegiama bazinė programos versija ir toliau su kiekvienu darbuotoju dirbama individualiai. Reikia išsiaiškinti, kokias funkcijas turi turėti programa, kad darbuotojas galėtų patogiai ja naudotis. Specialistai surenka visą informacija ir pradeda modulių įdiegimo darbus. Kiekvienas modulis gali būti suprogramuotas pagal kliento poreikius.

Kiek kainuoja tokias programa?

Programos kainos prasideda nuo kelių tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo to, kokia programa jums reikalinga. Bazinė gamybos valdymo programa kainuoja nedaug, tačiau didžiausią kainą sudaro papildomi moduliai. Kiekviena programa yra priderinama individualiai prie kliento poreikiu. Tokiu būdų gaunate programa, kuri individualiai suderinta su visais įmonės darbuotojais.

Ar tokios programos patogios naudoti?

Dar vienas aktualus klausimas ar programų naudojimas neapkrauna darbuotojų papildomu darbu. Juk daugelis darbuotojų ir taip susitvarko su visais darbais. Jeigu jiems dar reikės papildomai naudotis programa, padidės jų sugaištamas laikas. Taip yra iš pat pradžių. Daugelis darbuotojų nenori permainų, todėl nenoriai įsileidžia naujoves. Tačiau po kurio laiko visi pastebi, kad padidėja darbo našumas. Direktoriui nebereikia klausti darbuotojo ar jis sėkmingai atliko jam pavestas užduotis. Visą reikiamą informaciją jis tiesiog mato savo kompiuteryje. Programos duoda daug naudos, tiesiog reikia mokėti jomis tinkamai naudotis.

(Perskaityta per mėnesį: 19, iš jų šiandien: 1.)