Finansai

„GetJet Airlines“ lėktuvai sugrįžo į Kanados padanges

Lietuviškos IOSA sertifikuotos ACMI ir užsakomųjų skrydžių oro linijos „GetJet Airlines“ paskelbė pradėjusios bendradarbiavimą su Kanados pigių skrydžių bendrove „Fly Swoop“. Ją valdo „WestJet“ – antros didžiausios oro linijos Kanadoje, kurios pagal pervežtų keleivių skaičių patenka į pirmąjį dešimtuką Šiaurės Amerikoje.

„GetJet Airlines“ įmonei teikia lėktuvo su įgula nuomos paslaugas. Pirmasis jos valdomas „Boeing 737-800“ orlaivis tarptautinį Toronto „Pearson“ oro uostą pasiekė Naujųjų metų išvakarėse – gruodžio 31-ąją. Pirmąjį „Fly Swoop“ skrydį orlaivis atliko jau šiemet – sausio 1-ąją.

„Džiaugiamės 2023-iuosius pradėdami partneryste su „Fly Swoop“. Nors mūsų sektoriui žiemos sezonas būna lėtesnis, mes nesustojame augti ir plėstis, o šiuo metu mūsų lėktuvai skraido keturiuose žemynuose – Europoje, Afrikoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje. Tai, kad visame pasaulyje oro linijos nuolatos ieško būdų plėstis, vertiname kaip ženklą, kad aviacijos industrijos atsigavimas nesustoja“, – teigė „GetJet Airlines“ vadovė Rūta Kulvinskaitė.

„GetJet Airlines“ jau turi patirties Kanados rinkoje, kur vykdė skrydžius „Sunwings“ oro linijų vardu. Ši partnerystė buvo vienas kertinių įmonės tarptautinės plėtros momentų 2019-aisiais. 

„GetJet Airlines“ – Lietuvos oro linijų bendrovė, nuo 2016 m. teikianti užsakomųjų skrydžių bei orlaivių ir įgulų nuomos paslaugas visame pasaulyje. „GetJet Airlines“ orlaivių parke „Airbus A320“ ir „Boeing 737NG“ orlaiviai, kuriais bendrovė vykdo skrydžius į daugiau nei 170 oro uostų daugiau nei 50 šalių bei aptarnauja tokius klientus kaip „Wizz Air“, „Corendon Airlines“, „Finnair“ ir kitus.

Pranešimą paskelbė: Dominykas Jakštas, UAB „Fabula ir partneriai”
„GetJet Airlines“ lėktuvai sugrįžo į Kanados padanges

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)