Finansai

,,Goodyear“ pristato sezono naujienas ir vasarines padangas

Šiais metais „Goodyear“ vasarinių padangų asortimentą papildo dvi naujienos – „EfficientGrip 2 SUV“ ir „EfficientGrip Cargo 2“. Padidinto pravažumo automobiliams skirta nauja SUV pakeitė „EfficientGrip SUV“ ir nuvažiuoja iki 25 proc.[1] didesnį atstumą lyginant su ankstesniu modeliu. „EfficientGrip Cargo 2“ yra ilgaamžė padanga lengviesiems sunkvežimiams. Ji efektyviau stabdo automobilį, taip pat turi trumpesnį stabdymo atstumą, lyginant su ankstesne „EfficientGrip Cargo“.

„EfficientGrip Performance 2“ – padanga, kuri Jus nuveža toliau

„EfficientGrip Performance 2“ yra naujesnis populiariosios „EfficientGrip Performance“ modelis, kuris, kaip ir ankstesnysis, pasižymi revoliucinėmis eksploatacinėmis savybėmis. Apskaičiuota, kad „EfficientGrip Performance 2“ nuvažiuoja 50 proc.[2] ilgesnį atstumą. „EfficientGrip Performance 2“ praėjusiais metais Švedijos žurnalo „Teknikens Värld“ atliktame vasarinių padangų bandyme užėmė antrąją vietą[3], o britų žurnalas „Auto Express“ šią padangą paskelbė laimėtoja, vertinant dešimties dalyvių geriausias savybes.[4]

„EfficientGrip Performance 2“ galima rinktis iš 46 dydžių nuo 15 iki 19 colių.

NAUJIENA! „EfficientGrip 2 SUV“ – išskirtinė rida ir puikios važiavimo savybės ant šlapios ir sausos dangos

„Goodyear“ paskelbė pristatanti naujausias vasarines SUP padangas „EfficientGrip 2 SUV“. Šis modelis yra atnaujinta „EfficientGrip SUV“ versija, pasižyminti išskirtine rida ir puikiomis važiavimo savybėmis ant šlapios ir sausos dangų. Prognozuojama, kad iki 2025 m. SUV pardavimai sudarys 43 proc. visų parduodamų automobilių Europoje, kai tuo tarpu 2020 m. jie sudarė 37 proc.[5]. SUV vairuotojai išskiria dvi svarbiausias kokybiškų padangų savybes: efektyvus stabdymas ir geras sukibimas su šlapia kelio danga[6].

Didesnė rida išsaugant aukšto lygio važiavimo savybes „EfficientGrip 2 SUV“ padangose pasiekiama įdiegus pažangias technologijas:

  • 25 % pagerinta rida lyginant su „EfficientGrip SUV“[7] buvo pasiekta naudojant „Goodyear Mileage Plus“ technologiją, užtikrinančią didelį protektoriaus elastingumą ir lankstumą. Dėl šių priežasčių atsiranda mažiau įtrūkimų dėl prastų kelio sąlygų plačiame temperatūros diapazone.
  • Trumpesnis stabdymas ant šlapio paviršiaus užtikrinamas panaudojus didesnį ilgesnių sukimbančių briaunų skaičių ir apatinio mišinio standumą, taip pagerinant vandens išstūmimą.
  • Trumpesnis stabdymo atstumas sausame kelyje pasiektas naudojant didesnį sąlyčio paviršių ir didesnes juostas protektoriaus viduryje.

Konkurencinga serija, kurią sudaro 52 padangų dydžiai nuo 16 iki 22 colių, bus pristatoma nuo 2021 m. sausio iki 2022 m. vasario.

NAUJIENA! „EfficientGrip Cargo 2“ – ilgalaikis sprendimas lengvosioms krovininėms transporto priemonėms

„Goodyear“ plečia savo lengvųjų krovininių transporto priemonėms skirtų gaminių portfelį pristatydama naują „EfficientGrip Cargo“ padangų kartą. „EfficientGrip Cargo 2“ siūlo didesnį protektoriaus ilgaamžiškumą bei geresnes važiavimo savybes šlapiame kelyje. Naudojant naują gumos mišinį, padangos protektorius yra atsparesnis aukštai temperatūrai ir prastai kelio dangai, todėl lyginant su pirmtaku, naujos padangos protektoriaus ilgaamžiškumas padidėjo 38 proc.[8]. Nauja sukibimą didinanti derva padeda gumos mišiniui deformuotis stabdant šlapiame kelyje, todėl padidėja stabdymo efektyvumas, stabdymas ant šlapios kelio dangos lyginant su „EfficientGrip Cargo“ sutrumpėja 8 proc.[9].

„EfficientGrip Cargo 2“ išplečia konkurencingą seriją iki 23 padangų dydžių: nuo 14 iki 17 colių. Šios padangos pristatomos nuo 2020 m. gruodžio iki 2021 m. spalio. Visos šios padangos taip pat tinka elektrinėms transporto priemonėms.

 „Eagle F1 Asymmetric 5“ užtikrina puikų stabdymą šlapiame kelyje ir vairavimo našumą sauso kelio sąlygomis.

„Goodyear“ sukūrė naujos kartos Ultra High Performance (UHP) padangas „Eagle F1 Asymmetric 5“ – aukščiausios kokybės įvairioms kelio dangoms tinkančias vasarines padangas.  Panaudojant inovatyvias technologijas buvo pagerinti stabdymo šlapiame kelyje ir valdymo sausame kelyje rodikliai, važiavimo komfortas dėl to nenukentėjo.

Pagrindinis sėkmės raktas – itin kokybiškas gumos mišinys, taip pat padidintas sąlyčio su keliu plotas, kuris paprastai būdingas trasose naudojamoms padangoms. Dėl pastarosios savybės stabdymo kelias šlapiame kelyje yra 4 proc. trumpesnis lyginant su „Eagle F1 Asymmetric 3“.[10]

„Eagle F1 Asymmetric 5“ yra originalios „Mercedes Benz V-Class“, „Nissan Juke“, „Fiat 500“, „Skoda Octavia“ bei „Jeep Renegade“ komplektacijos padangos. Šios padangos yra 75 dydžių nuo 17 iki 22 colių, 6 dydžiai su „SoundComfort“ technologija.

 „Eagle F1 SuperSport“ asortimente atsirado lenktynių įkvėptos padangos

Padangų flagmanas „SuperSport“ diegia inovatyvias technologijas ir naudoja gumos mišinius, leidžiančius gerokai pagerinti stabdymo kelią bei trasos rato įveikimo laiką. „Eagle F1 SuperSport“ sukurtos remiantis „Goodyear“ patirtimi lenktynėse, jos užtikrina puikų sukibimą su danga ir malonų vairavimo pojūtį. Dėl standaus protektoriaus ir masyvaus uždaro išorinio rašto, naudojamo ant padangos krašto, ratai gerai reaguoja į krypties pokyčius ir automobilį lengva valdyti pasikeitus apkrovai posūkiuose. Standžios šoninės sienelės pagerina automobilio valdymą ir nemenkina važiavimo komforto.

Eagle F1 SuperSport R“ dar labiau pagerino sukibimo lygį ir vairavimo tikslumą trasoje ir už jos ribų. Sukibimo lygis gerinamas naudojant trauką užtikrinantį gumos mišinį, kuris užtikrina išskirtinį sukibimą sausoje trasoje. Padanga taip pat sustiprina automobilio stabilumą posūkiuose, kurį lemia protektoriaus rašto vidiniai grioveliai – jie sumažina protektoriaus blokų deformaciją veikiant posūkiuose susidarančiai stipriai jėgai.

Eagle F1 SuperSport RS“ yra labiausiai lenktynines „Goodyear“ padangas primenantis atitikmuo, skirtas pagerinti važiavimo trasoje rezultatus. Šios padangos taip pat atitinka ir paprastuose keliuose leidžiamų naudoti padangų parametrus. Aukštos kokybės specialiai lenktynėms skirtas gumos mišinys suteikia išskirtinį sukibimą ir valdymo lygį sausame kelyje.

„Eagle F1 SuperSport“ yra originalios „Porsche 911“ ir „Audi A3/S3“ padangos. Šios padangos yra 29 dydžių nuo 18 iki 21 colio.

„Eagle F1 SuperSport R“ yra 11 dydžių nuo 19 iki 21 colio, „Eagle F1 SuperSport RS“ yra originalios „Porsche 911 GT2 RS“ & „GT3 RS“ padangos. Šios padangos yra 6 dydžių nuo 20 iki 21 colio.

„Eagle F1 Asymmetric 3 SUV” – ypač galingiems automobiliams skirtos padangos

„Eagle Asymmetric 3 SUV“ – tai ypač galingų automobilių segmento padangos, kurias kuriant daugiausiai dėmesio skirta optimaliam stabdymui ir automobilio valdymui bet kokiomis oro sąlygomis. Pagrindinė padangos funkcija yra „Active Braking“ technologija – stabdant automobilį padangos sąlytis su keliu (ir jų sukibimas) padidėja, todėl stabdymo atstumas tiek sausame, tiek šlapiame kelyje sutrumpėja.3 Naudojant „GripBooster“ technologiją, sukibimą užtikrinantis mišinys padidina lipumą su kelio paviršiumi – tai yra antroji funkcija, padidinanti padangų sukibimą ir pagerinanti tiek stabdymo, tiek valdymo rodiklius.

„Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“ stabdymas sausame ir šlapiame kelyje yra 1,2 metro trumpesnis.[11] „Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“ yra originalios „Alfa Romeo Stelvio“, „DS DS7“,  „Jaguar E-Pace“ &  „I-Pace“, „Range Rover Evoque“, „Porsche Macan“, „Audi e-tron“, „Audi Q7“ &  „Q3“ ir „VW Touareg“ padangos. Šios padangos yra 44 dydžių nuo 17 iki 22 colių, 5 dydžiai su „SoundComfort“ technologija.

[1]Vidaus testas, palyginus su pirmtaku EfficientGrip SUV

[2]Vidaus įvertinimai. Palyginri su pirmtake „EfficientGrip Performance“. Padangos dydis: 205/55R16 91V; Automobilis: VW Golf 7; Vieta: viešieji keliai Liuksemburge ir Prancūzijoje.

[3]„Teknikens Värld“, 7/2020, 225/50 R17

[4]„Auto Express“, 2020, 205/55 R16 

[5] „IHS Global Insights“

[6] IPSOS savybių ir pranašumų studija, vykdyta 2018 m. gruodį

[7] Vidinis testavimas. Lyginant su ankstesniu „EfficientGrip SUV“ modeliu

[8] Vidinis testavimas. Lyginant su ankstesniu „EfficientGrip Cargo“ modeliu

[9] Vidinis testavimas. Lyginant su ankstesniu „EfficientGrip Cargo“ modeliu

[10] Palyginimas su pirmtake (įmonės viduje atliktas bandymas)

[11]  Palyginti su artimiausiu bandomu konkurentu. Bandymus „Goodyear Dunlop“ užsakymu 2017 m. spalio mėn. atliko „TÜV SÜD Product Service GmbH“. Išbandyti produktai: „Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“, „Bridgestone Dueler H/P Sport“; „Michelin Latitude Sport 3“, „Pirellli P Zero Rosso“. Padangos dydis: 255/50 R19 107Y; bandymų automobilis: BMW X5; bandymų vietos: Mireval (Prancūzija), Papenburg, Garching (Vokietija); ataskaita Nr. 713117618G pasiekiama https://www.goodyear.eu/content/dam/gydu/page-assets/TUV-SUD-Tire-Test-2017-Report-No-713117618G-Goodyear-Eagle-F1-Asym-3-SUV.pdf

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

(Perskaityta per mėnesį: 4, iš jų šiandien: 1.)