Finansai

„Grigeo Klaipėda“ nuotekų valymą perduoda AB „Klaipėdos vanduo“

„Grigeo Klaipėda“ biologinis nuotekų valymas bus perduotas įmonei „Klaipėdos vanduo“. Šiuo metu įmonės derina ilgalaikės sutarties sąlygas.

„Nuo praėjusios savaitės antradienio visos „Grigeo Klaipėda“ nuotekos yra nukreiptos į „Klaipėdos vandens“ nuotekų sistemą. Pasirašius ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, ateityje „Grigeo Klaipėda“ visas pirminiu – mechaniniu – būdu išvalytas vandens nuotekas atiduos įmonei „Klaipėdos vanduo“, kuri atliks biologinį nuotekų valymą“, –  sako Tomas Eikinas, „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius.

Pasak T. Eikino, dar praėjusią savaitę įmonė kreipėsi į AB „Klaipėdos vanduo“ dėl ilgalaikės sutarties metams – šiuo metu derinamos sutarties sąlygos. „Grigeo Klaipėda“ vykdydama sutarties sąlygas įrengs  automatinį mėginių semtuvą įrengimo prisijungimo vietoje, skaitiklį, kuris nuotoliniu būdu perduos duomenis į „Klaipėdos vandenų“ sistemą, pateiks duomenis apie naudojamas medžiagas.

Praėjusią savaitę „Grigeo Klaipėda“ sudarė vidinį tyrimą atliekančią komisiją – ji atlieka informacijos surinkimą iš visų atsakingų asmenų, techninę nuotekų valymo įrenginių ir kitų susijusių duomenų analizę. Pirmajame tyrimo etape komisija nagrinėja techninio pobūdžio klausimus: kur ir kokie vamzdžiai, šuliniai, sklendės ir skaitikliai yra įrengti, kokios ir kur nuotekos tekėjo. Netrukus įmonė paskelbs pirmojo tyrimo etapo rezultatus.

Bendrovė „Grigeo Klaipėda“ nušalino nuo pareigų atsakingus darbuotojus ir sieks, kad žala būtų atlyginta kaip įmanoma greičiau, veiksmingai bendraujant ir bendradarbiaujant su teisėsaugos ir atsakingomis valstybinio valdymo institucijomis.

 

Pranešimą paskelbė: Greta Šimonėlytė, UAB „INK agency“

(Perskaityta per mėnesį: 26, iš jų šiandien: 1.)