Finansai

„Hollister Incorporated“ sveikina Lietuvą: gamykla nušvito trispalvės spalvomis

Sveikindama Lietuvą su Valstybės atkūrimo diena JAV sveikatos priežiūros produktų gamintoja „Hollister Incorporated“ savo gamyklą Kaune apšvietė trispalvės spalvomis. 

„Mūsų tikslas – tapti vietos bendruomenės dalimi. Todėl siekiame pažinti Lietuvos istoriją ir tai, kuo ši šalis didžiuojasi. Lietuvos valstybės atkūrimo diena yra labai svarbi šventė, todėl nusprendėme ją paminėti apšviesdami gamyklos pastatą trispalvės spalvomis“, – sako „Hollister Lietuva“ gamyklos generalinis direktorius Shane Caher. 

Lietuvos valstybės vėliavos spalvomis „Hollister Lietuva“ gamyklos pastatas bus apšviestas šventinę Vasario 16-osios savaitę.  

Tradiciją žadama tęsti ir kitomis valstybei svarbiomis progomis. Pavyzdžiui, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kuri švenčiama kovo 11-ąją, ar Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, liepos 6-ąją. 

Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Įmonė gamina priemones, skirtas stomos priežiūros, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams.  

Jau beveik 100 metų „Hollister Incorporated“ padeda sveikatos priežiūros specialistams ir pacientams, bei yra įsipareigojusi užtikrinti oresnį ir patogesnį gyvenimą jos gaminius naudojantiems žmonėms. JAV Ilinojaus valstijoje, Libertvilyje įsikūrusi įmonė turi gamybos ir platinimo padalinius daugiau kaip 90 šalių visame pasaulyje. 

Pranešimą paskelbė: Rūta Pukenė, UAB „Fabula ir partneriai”

(Perskaityta per mėnesį: 47, iš jų šiandien: 1.)