Finansai

Ieškomos verslininkės, norinčios laimėti 10 tūkstančių eurų stipendiją

Pernai „Visa” ir „Luminor” banko įsteigtą 10 tūkst. eurų stipendiją laimėjusios „Bosaddo“ prekės ženklo įkūrėjos džiaugiasi galėjusios stipendiją panaudoti naujų produktų kūrimui ir savo gaminių eksportui į naujas rinkas plėsti. Tarptautinė stipendijų programa moterims verslininkėms „She’s Next” šiemet ir vėl ieško naujų laimėtojų, norinčių pakelti savo verslus į aukštesnį lygmenį.

Asmeninė patirtis kuriant prekės ženklą

Stilingi ir akį traukiantys „Bosaddo” drabužiai daugumai Lietuvos baleto šokėjų jau žinomi ir vertinami. Jie  ypatingi tuo, kad šildo šokėjo kūną. Šildomieji drabužiai šokėjams yra ypač svarbūs, nes neleisdami kūnui atvėsti ne tik suteikia komfortą juos dėvintiems, bet ir užkerta kelią traumų atsiradimui.  

„Bosaddo” įkūrėjos Simona Sadauskienė ir Viktorija Bobinaitė šią drabužių liniją pradėjo pačios asmeniškai susidūrusios su šildomųjų baleto rūbų stoka rinkoje. Simonos dukra yra profesionali baleto šokėja, o Viktorija – profesionali choreografė, todėl abiem moterims ši verslo sritis yra artima ir svarbi. Pasak Simonos, įmonių, siūlančių šildomuosius baleto drabužius, yra labai nedaug, jų asortimentas nėra didelis, o kaina – aukšta, todėl partnerės kartu nusprendė ieškoti būdų, kaip šią problemą išspręsti.  

„Bosaddo” prekės ženklą verslininkės kūrė iš savo lėšų. Tam prireikė motyvacijos ir didelio tikėjimo kuriamu produktu, taip pat – išskirtinio dėmesio savo tikslinei auditorijai. Įmonės klientai yra profesionalūs baleto šokėjai ir tie, kurie ketina tokiais tapti, o „Bosaddo” tikslas – jais pasirūpinti, kad šie repeticijų metu jaustųsi patogiau ir atrodytų stilingai. Būtent todėl, kurdamos baleto aprangos liniją, Simona ir Viktorija konsultavosi su baleto šokėjais, atidžiai klausėsi jų patarimų.  

Galimybė plėstis ir investuoti į naujus produktus

Pernai „Bosaddo” laimėjo „Visa” organizuojamą „She’s Next” stipendijų programos prizą – 10 tūkst. eurų ir vienerius metus mentorystės mokymų. Laimėjus šią stipendiją, Simona nusprendė ją investuoti į verslo tobulinimą, o bendraudama su kompetentingais mentoriais siekė įgyti naujų žinių, plėsti akiratį, pažinčių ratą bei pasisemti naujų idėjų tolimesniam įmonės keliui.

„Bet kokia finansinė parama mūsų mažam verslui – tai didelis žingsnis pirmyn. Mes galėjome investuoti į medžiagas, gamybą, naujų modelių įvedimą bei platesnę sklaidą“, – sakė šildomųjų baleto drabužių įmonės įkūrėja. 

Šiandien, praėjus metams nuo laimėjimo, Simona sako, kad stipendija suteikė įmonei finansinę laisvę labiau atsižvelgti į klientų prašymus, kurti naujus produktus. „Bosaddo” baleto aprangos asortimente atsirado pilki, melsvi bei šokolado spalvos šildomieji kostiumai, kuriuos teigiamai įvertino klientai. Atsiradus šiems produktams, „Bosaddo” veikla prasiplėtė ir į tokias šalis, kaip Australija ir Norvegija. „Bosaddo” savo auditorijai taip pat galėjo pristatyti ir naują produktą – kojines. 

Kuri bus kita?

„Luminor” bankas kartu su „Visa” šiemet vėl startuoja su tarptautine stipendijų programa moterims verslininkėms „She’s Next”. Šios inciatyvos tikslas – suteikti reikalingus išteklius ir priemones, kurios padėtų sėkmingai plėtotis moterims priklausančioms įmonėmis. Šiemet Lietuvoje dviem moterų valdomiems verslams vėl bus skiriamos dvi stipendijos po 10 tūkst. eurų ir taip pat asmeninės verslo mentorystės vieneriems metams. Moterys, turinčios bent vienerius metus veikiantį verslą ir susidomėjusios šia stipendija, yra kviečiamos teikti paraiškas iki rugsėjo 28 dienos. Tą galima padaryti čia.

Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

 Daugiau informacijos:
Agnė Mažeikytė-Šmeliova
„Luminor“ komunikacijos projektų vadovė
Tel.: +370 673 46337
el. p.: agne.mazeikyte-smeliova@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Ineta Stravinskaitė, Publicum Financial Communications, UAB

Ieškomos verslininkės, norinčios laimėti 10 tūkstančių eurų stipendiją

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)