Finansai

„Iki“ pasiruošęs įdarbinti saugaus prieglobsčio ieškančius ukrainiečius

Vienas didžiausių Lietuvoje prekybos tinklų „Iki“, siekdamas padėti su Rusijos agresija susidūrusiems ukrainiečiams integruotis mūsų šalyje, pasirengęs suteikti jiems darbo vietas ir užtikrinti visas socialines garantijas.

Pasak Editos Jakučionytės-Lukšės, prekybos tinklą valdančios bendrovės „Palink“ Personalo departamento direktorės, „Iki“ siūlo įdarbinti kelis šimtus ukrainiečių logistikos ir gamybos padaliniuose. Jie gaus visas socialines garantijas, kurias užtikrina Darbo kodeksas ir kiti Lietuvos įstatymai. Ukrainiečiai gaus ir tas pačias papildomas naudas, kurios suteikiamos visiems „Iki“ darbuotojams, taip pat ir papildomą sveikatos draudimą.

„Solidarizuojamės su Ukrainos žmonėmis – ir kovojančiais su agresoriais, ir ieškančiais saugaus prieglobsčio savo šeimoms mūsų šalyje. Tikime, kad garantuotas darbas padės jiems jaustis tikresniems dėl ateities bei padės sparčiau integruotis Lietuvoje“, – sako E. Jakučionytė-Lukšė.

Prekybos tinklas „Iki“ jau teikia paramą Ukrainos pabėgėliams, tiekdamas maisto produktus „Maisto bankui“ ir Raudonajam Kryžiui.

Mažmeninės prekybos tinkle „Iki“ šiuo metu dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Tinklui priklauso 231 parduotuvė, pirmoji Šiaurės Europoje autonominė parduotuvė su „Iki“ prekės ženklu, du logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei trys regioninės kepyklos. „Iki“  taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)