Finansai

„Iki“ tęsia plėtrą: Klaipėdoje duris atvėrė didžiausio formato „Iki“ parduotuvė

Aktyviai plėtrą vykdantis prekybos tinklas „Iki“ Klaipėdoje atidarė naują parduotuvę. Minijos g. 100, Gedminuose, visiškai naujame pastate pirmųjų pirkėjų sulaukė itin gausų asortimentą siūlanti trijų širdelių parduotuvė.

„Nuolat rūpinamės, kad pirkėjai apsipirkti galėtų greitai ir sklandžiai, todėl naujas parduotuves atidarome ten, kur jos bus ypač patogios ir naudingos. Atsižvelgiame į klientų lūkesčius, įpročius ir pagal tai kruopščiai formuojame išdėstymą bei asortimentą. Šioje parduotuvėje pasirūpinome plačiu šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimu, kokybiška šviežia mėsa bei žuvimi, taip pat gausiais kulinarijos ir konditerijos skyriais bei tokiomis paslaugomis, kurios siūlomos tik didžiausio formato – trijų širdelių – parduotuvėse“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

„IKI – Minija“ įsikūrusi visai šalia Baltijos prospekto, prie pat Centrinio Klaipėdos terminalo ir Naujosios perkėlos, tad bus patogi tiek miesto gyventojams, tiek į Klaipėdą atvykstantiems svečiams.

Moderni „Iki“ parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus ir naująją koncepciją. Pagrindinė idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Naujoje 1 017 kv. m ploto parduotuvėje bus užtikrinamas plačiausias – net iki 14 tūkst. prekių – asortimentas, tad ji idealiai tiks savaitiniam apsipirkimui.

Erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje „Iki“ klientai ras vitrinose siūlomą šviežią mėsą, paukštieną, šviežią bei rūkytą žuvį, šviežių konditerijos ir kulinarijos gaminių. Šviežumą vertinančių gyventojų lauks bent tris kartus per dieną kepama duona ir bandelės.

Be to, pirkėjų patogumui čia siūloma ir šviežių sulčių spaustuvė bei duonos pjaustyklė. Taip pat klientai galės atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 7 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veiks ir įprastų. „IKI – Minija“ pirkėjams bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Įrengiant parduotuvę buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 242 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

„Iki“ tęsia plėtrą: Klaipėdoje duris atvėrė didžiausio formato „Iki“ parduotuvė

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)