Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ilgalaikis kreditas

ilgalaikis kreditasNorite pigiausio kredito, tačiau nežinote kur ir kaip jo ieškoti? Dabar galite matyti itin didžiulį greitųjų kreditų bendrovių skaičių, kuris pasižymi tuo, kad tarp šių bendrovių yra tų kreditorių, kurie gali paskolinti gana nemenkas sumas ir svarbiausia – ilgam laikotarpiui. Jeigu ieškote kredito ilgesniam negu vieno mėnesio terminui, tai turėtumėte atidžiau domėtis įvairiausiais, dabar esamais kreditorių pasiūlymais. Ilgalaikis kreditas gali būti suteikiamas itin palankiomis sąlygomis ir tai nereiškia, kad kalbame apie skolinimąsi keleriems metams, nes ir kelių mėnesių paskolą galite gauti už dyką.

Pirmiausia, ieškokite tų kredito bendrovių, kurios suteikia galimybę pirmą paskolos įmoka atidėti 3 mėnesiams. Trumpai tariant, šiuo metu tai yra gana populiari akcija, kuria siekiama pritraukti naujų klientų. Tai reiškia, kad kreditoriai, kurie skolina ilgiems terminams, leidžia klientams pradėti paskola gražinti po trijų mėnesių. Paprasčiausiai, pirmus tris mėnesius jūs nemokate jokių įmokų, o tai reiškia, kad ir palūkanos nesikaupia. Lygiai po trijų mėnesių gražinkite kreditą ir jums apskritai neteks mokėti jokių palūkanų ar kitų administravimo mokesčių, o tai reiškia, kad nemokamu kreditu naudojotės net gi 3 mėnesius!

Kas liečia kitus ilgalaikių kreditų privalumus, tai čia kalbame apie internetu skolinančias bendroves. Verta žinoti, kad ilgesniems terminams galite skolintis net ir iš tų bendrovių, kurios kreditą suteikia vos mėnesio laikotarpiui. Tokios bendrovės pasižymi tuo, kad jos suteikia galimybę pratęsti kreditą už atitinkamą mokestį dar vienam mėnesiui, o tokios pratęsimo procedūros retai kada yra ribojamos. Daba galime pastebėti, kad gavus paskolą mėnesiui, ją pratęsi galite kiek tik norite kartų, o tai reiškia, kad iš trumpalaikio kredito galite gauti naudos paversdami jį ilgalaikiu – pratęsinėjant nurodytomis sąlygomis.

Kalbant apie ilgalaikius kreditus, tai reikėtų pastebėti aiškius jų pokyčius – su laiku daugėja ir bendrovių, kurios nebevengia skolinti ilgiems laikotarpiams. Svarbu tai, kad ir ilgalaikių kreditų palūkanos krenta proporcingai – galite matyti, kad kuo ilgesnis terminas, tuo labiau yra mažinama palūkanų norma. Būtina pabrėžti, kad tai taikoma ne visiems kreditoriams – bankuose gaunate įprastą tarifą, todėl ten nereikėtų tikėtis kažkokių pokyčių jeigu renkatės ilgesnį terminą.

Jeigu skolinatės internetu, tai ilgalaikis kreditas jums turėtų būti tinkamiausias – juo sunkiau susigadinsite reputaciją, nes tokios paskolos gražinimas yra kur kas lengvesnis.

(Perskaityta per mėnesį: 100, iš jų šiandien: 1.)